Eve online-масштабні зміни прокачування і навчання, вихід в egs і новий трейлер

60

З сьогоднішнього дня в mmorpg eve online починається третій квадрант сезонних оновлень цього року. Розробники готують серйозні зміни механіки прокачування, ігрового процесу для нових гравців, системи навчання, можливостей рекрутингу в корпорації і альянси, а також багато чого іншого. Крім того, вже зовсім скоро гра стане доступна в epic games store.

gateway

Квадрант “gateway” відкриє двері у всесвіт eve для багатьох нових капсулерів і надасть їм нові шляхи, що дозволяють їм з’єднатися зі своїми мріями і амбіціями в новому едемі. Це також надасть існуючим корпораціям та альянсам нові можливості для управління навчанням та просуванням новобранців.

“gateway” буде коротшим квадрантом, ніж зазвичай, а також стане мостом до четвертого квадранта 2021 року, який почнеться в листопаді, коли в новому едемі буде представлена нова ера, що сигналізує про оновлення для дефіциту ресурсів. Корпораціям і альянсам слід використовувати “gateway” як можливість поповнити свої ряди молодими капсулерами і почати їх підготовку для наступного квадранта, а також майбутнього нового едему.

оновлений початковий етап гри

Абсолютно нове, засноване на сюжеті навчання молодих пілотів тепер доступно в eve online. Оновлена система отримала дуже позитивні відгуки від спільноти під час тестування. Нові капсулери можуть почати грати в eve online і пройти навчання від асоціації міждисциплінарних досліджень (air). Це перший крок на шляху до покращеного знайомства з новим едемом для всіх пілотів.

Створення цього наративного вмісту вимагало багато інновацій, коли мова йшла про інструменти, що призвело до більш захоплюючого досвіду та швидших ітераційних можливостей, більш динамічних візуальних ефектів та покращеного підсвічування інтерфейсу користувача. Це принесе користь як поточним, так і майбутнім можливостям контенту. Гравці зможуть продовжувати насолоджуватися кінематографічним і захоплюючим ігровим процесом в eve online. Це також перший крок у поліпшенні доступу в новий едем для нових пілотів і він продовжить оновлюватися і далі.

Щоб дати новим пілотам додатковий імпульс, в магазині eve store тепер доступний набір для початківців тренувань зі знижкою 15%, який дає новачкам 500 000 очок навичок і прототип нейроускорітеля, щоб поліпшити свої можливості для тренування навичок.

планування навчання

Нова функція планування прокачування навичок тепер теж доступна в eve online, оптимізуючи і спрощуючи розвиток вашого персонажа. Ця функція дозволяє вам скласти список навичок без необхідності їх попупки. План навичок-це впорядкований список рівнів навичок з конкретними цілями, які ви можете створити, щоб відстежувати прокачування свого персонажа.

Плани навичок також дозволяють гравцям обмінюватися списками один з одним через чат, внутрішньоігрову пошту, корпоративні новини та іншими способами, а також взаємодіяти з ними всередині клієнта eve online. Ви можете встановити до п’яти етапів в плані навичок, вказавши в ньому певні підцелі. Етап буде завершено, як тільки ви вивчите всі навички, необхідні для розглянутого предмета або навички. З метою розробки та розширення функціональних планів навичок в найближчому майбутньому студія вже веде роботу над корпоративними планами навичок.

eve online стане доступна в epic games store

З 23 вересня eve online з’явиться в магазині epic games store. Це відкриє ворота нового едему для гравців, які ще не познайомилися з цим всесвітом. Платформа дозволить розширити співтовариство гри, а молодих пілотів зустріне оновлена система навчання. Також на честь виходу eve online в epic games store розробники проведуть внутрішньоігрові святкування з різними подіями і нагородами.

майбутнє гри

Разом з початком квадранта “gateway” було зроблено кілька змін у розподілі ресурсів. У новий едем було доставлено більше льоду, його доступність збільшилася вдвічі, а також збільшилася доступність ресурсу mercoxit. Ці зміни сигналізують про початок великих оновлень дефіциту ресурсів у всесвіті і ви можете очікувати їх в четвертому квадранті, який почнеться в листопаді 2021 року і триватиме до початку лютого 2022 року. Крім того, протягом квадранта “gateway” готуються додаткові захоплюючі оновлення ігрового процесу, які будуть орієнтовані на ветеранів eve online. Більш детальна інформація буде опублікована найближчим часом.