Фанати хочуть повернути matrix online за допомогою петиції

77

На цьому тижні вийшов перший трейлер четвертого фільму матриці” матриця: воскресіння”, і він викликав справжній ажіотаж не тільки у шанувальників кінострічок, але і у давно втраченої mmo matrix online . Тепер деякі фанати намагаються повернути стару mmo, щоб відсвяткувати четверту частину серії фільмів петицією на change.org.

Спочатку випущена в 2005 році компанією monolith productions, а потім sony online entertainment, matrix online проіснувала чотири роки і остаточно закрилася в 2009 році. У той час mmo, очевидно, продовжувала сюжетну лінію серії, а вачовскі брали участь у його ранній розробці і дали грі своє благословення, щоб зробити внутрішньоігровий сюжет каноном.

Однак, коли mmo закрилася в 2009 році через невелику кількість гравців і переповненого ринку, це гра, про існування якої багато хто може і не підозрювати, особливо фанати самих фільмів. Тим не менш, з появою на цьому тижні трейлера до наступної частини фільму, mmo знову опинилася в центрі уваги.

У петиції на change.org фанати закликають warner bros. Повернути the matrix online, щоб дозволити їм заново пережити саму сюжетну лінію, а також використовувати гру для внутрішньоігрового маркетингу в альтернативному світі. Хоча сам трейлер був випущений на цьому тижні, петиція яка знову привернула увагу громадськості, здається, була створена досить давно.

” matrix online повинна повернутися, оскільки ми очікуємо четвертої частини! уявіть, що заново переживаєте сюжетну лінію аж до її завершення і маркетинг альтернативного світу матриці 4 в грі. У грі були архівні сюжетні місії, місії персонажів, крута бойова анімація і приголомшлива одяг в кіберпанк-стилі. Поверніть її в онлайн! нам дуже не вистачає matrix online. Багато хто не зміг отримати цей чудовий ігровий досвід, що випереджав свій час. Стягуйте одноразову плату або щомісяця. Розміщуйте рекламу на міських рекламних щитах. Все, що потрібно, щоб повернути її!”

Багато подій в matrix online також можуть вплинути на фільм, наприклад, пояснення того, чому лоуренс фішберн не повторює свою культову роль морфеуса. Під час запуску matrix online морфеус брав участь у сюжетній події, в якій персонаж був убитий ассасином, програмою, створеною машиною, після того, як він запустив пару “кодових бомб”, щоб змусити машини повернути тіло нео. Оскільки події з гри повинні були вважатися канонічними, це могло пояснити, чому фішберн не повертається, і замість цього, як було підтверджено нещодавно, яхья абдул-матін ii грає того, хто виглядає молодшим “морфеусом”.

Чи буде задоволена сама петиція, ще невідомо. На момент написання цього поста її підписали тільки 233 людини, і у warner bros., можливо, не виникне бажання повертати серію в розробку гри. Тим не менш, цікаво спостерігати, як такий вражаючий трейлер фільму, як “матриця”, може знову привернути увагу до гри, скасованої більше десяти років тому.