Far cry 6: головні поради для комфортної гри

20

Нова частина серії far cry продовжує ідеї попередниць, але цього разу проект обзавівся масою дрібних змін. Якщо ви вже давним-давно пройшли far cry 5 або взагалі не знайомі з серією, то на перших парах проходження може викликати певні труднощі. Ми вирішили виділити кілька важливих порад,які зроблять проходження більш комфортним і допоможуть отримати від far cry 6 максимум задоволення.

Почнемо з простого ради, який допоможе більшості гравців в far cry 6 нарешті отримувати задоволення від ігрового процесу. Тут є маса різноманітних ресурсів, які необхідні для модифікації зброї. Так ось, не варто зациклюватися на збиральництві всього того мотлоху, який знадобиться для крафта.

Якщо перший час вам буде здаватися, що ресурсів катастрофічно мало і ви не розумієте, що робити, щоб нарешті відкрити той самий приціл або новий вид патронів для свого автомата, то буквально через пару годин ситуація зміниться. Вам достатньо пройти кілька сюжетних квестів, а краще вибратися з першого острова і відправитися звільняти яру, щоб нарешті забути про дефіцит ресурсів.

Надалі їх буде так багато, що ви без проблем поліпшите всі гармати в своєму арсеналі, та ще й почнете будувати нові будівлі на базі повстанців. Ресурси будуть валятися буквально скрізь: починаючи від тих же притулків бійців за свободу яри і закінчуючи аванпостами, яких на карті десятки. Забудьте про економію, грайте і насолоджуйтеся процесом – ресурси з’являться!

У far cry 6 більше немає можливості підбирати зброю з убитих супротивників, тому, щоб оновити свій арсенал, доведеться або купувати його в магазинах, або шукати скрині. Дізнавшись про це, багато гравців тут же забивають на квести і перетворюються в мисливців за скарбами. Цього краще не робити, тому що ви почнете даремно витрачати час і перестанете отримувати задоволення від ігрового процесу.

Справа в тому, що далеко не у всіх скринях лежить зброя або екіпірування. Відповідно, можна витратити пару годин на пошуки того самого «скарби» і виявити, що в 3-4 скринях поспіль лежать ресурси. У підсумку ви позбавили себе веселощів і ні на крок не просунулися по основному сюжету.

А ще скрині тут розташовані в самих різних місцях і, як правило, до кожного з них потрібно зрозуміти, як дістатися, щоб відкрити. Загалом, не займайтеся бездумним шукачем скарбів, відкривайте ті скрині, які будуть потрапляти по ходу проходження завдання. Таким чином ви в будь-якому випадку знайдете хорошу зброю і броню, але гра не перетвориться в рутину.

Періодично по ходу проходження кампанії ви будете стикатися з такою ситуацією, що в певних зонах рівень супротивників стає вище, ніж у вас. У такому випадку локація відзначається червоним кольором, але насправді це не привід припиняти виконання завдань і відправлятися захоплювати аванпости, щоб підвищити рівень.

Справа в тому, що в far cry 6 вороги досить слабкі. Незважаючи на їх рейтинг, ви можете без проблем вбивати їх пострілами в голову. По суті, крім збільшеного запасу здоров’я, противники з червоної зони нічим не відрізняється від тих, що в сірій. А навчитися майстерно ставити хедшоти можна всього за пару годин. Тобто до того моменту, як одна із зон на карті стане червоною, ви однозначно навчитеся стріляти по головах. Так що не бійтеся цього «страхітливого» позначення району, сміливо беріть завдання в червоних зонах і проходите.

Рюкзаки супремо – це новий вид зброї в грі, який найефективніше використовувати для атаки по декількох супротивників або транспортних засобів. Проте, крім цієї корисної функції, вони більше нічим не виділяються, і особисто я рекомендую не робити на цей елемент вашого арсеналу особливу ставку.

Перший час рюкзак супремо взагалі буде здаватися марним, тому що завдає занадто мало шкоди. Коли по ходу проходження вороги почнуть слабшати, то одним залпом з вашого ранця можна буде, наприклад, збивати ворожі вертольоти, але на цьому корисні функції цієї зброї закінчуються. Ті ж танки з їх допомогою знищити неможливо. У будь-якому випадку доведеться носити з собою ракетницю.

Я вважаю, що в far cry 6 кожен повинен носити з собою в якості додаткової зброї саме ракетницю, а не снайперську гвинтівку або даремний вогнемет. Справа в тому, що битися «голими руками» з військовою технікою вам доведеться постійно. Причому найчастіше заважати звільняти яру будуть вертольоти і танки, а як ви розумієте, обидва цих транспортних засоби нереально знищити за допомогою автомата, пістолета або гвинтівки.

На щастя, в far cry 6 у вас бездонний арсенал, тому в кишенях головного героя знайшлося місце і для ракетниці. Завжди ставте її в третій слот, і тоді ніяких проблем з військовою технікою у вас не буде. Найефективніше використовувати таку зброю проти танків, які, як на мене, найскладніший противник в грі.

Ні звуку більше!

Швидше за все, вже після зачистки 2-3 аванпостів ви помітите, що варто тільки почати стрілянину, як через пару хвилин до ворогів прибуде підмога. Якщо ви не розуміли, що відбувається, то пояснюю. У кожній точці, яка належить солдатам ель президенте, є сигналізація з пультом управління. Вороги в грі настільки невпевнені в собі, що варто вам вбити одного, як хтось із солдатів як ошпарений побіжить викликати підмогу, навіть якщо в даний момент їх 10 проти одного.

Щоб позбутися від підмоги і не витрачати час на винищення відразу декількох хвиль супротивників, рекомендую відразу зрозуміти, де знаходиться сигналізація. На жаль, на карті вона ніяк не відзначена, тому вам доведеться шукати вишки з рупорами, до яких підключені спеціальні щитки з вмикачем. Так ось, замість того, щоб намагатися відключати сигналізацію, що займає досить багато часу, просто стріляйте в щиток. Одна куля, і сигналізація вам більше не завадить.

far cry 6 пропонує чимало варіантів модифікацій зброї, які в тій чи іншій мірі можуть зробити його краще. При цьому, якщо мова йде про вибір типу патронів, то тут однозначно потрібно брати бронебійні і забути про всі інші. Справа в тому, що від них просто немає ніякого толку. Навіть якщо ви подумали, що, за логікою, отруйні кулі і напалм повинні виявитися найефективнішими, на ділі від них немає ніякого толку, і завдають вони набагато менше шкоди, ніж звичайні боєприпаси.

Що стосується бронебійних, то з їх допомогою ви почнете завдавати колосальної шкоди противникам і косити їх направо і наліво практично без пауз. До того ж на пізніх етапах гри вороги починають натягувати на себе всю броню, яка тільки доступна на ярі, і саме з такими кулями ви зможете продовжувати їх вбивати, забувши про те, що соратники ель президенті напялили на себе важку броню.

Не витрачайте час на поліпшення своєї тачки

У грі у вас є власна машина, яку можна покращувати і обвішувати різноманітними елементами декору. Це досить цікава механіка, яка перший час явно буде подобатися кожному, але поступово ви почнете розуміти, що занадто сильно заграватися в хzibit і займатися прокачуванням тачки немає ніякого сенсу.

Яку б турель ви не поставили або який би передній бампер не вибрали – це нічого не вирішить в бою. Справа в тому, що ваша машина починає розвалюватися буквально від пари черг з автомата, а якщо в неї один раз потрапить танк, то ви моментально підете на той світ. Так що припиніть намагатися перетворювати автомобіль в знаряддя для вбивства, використовуйте його як звичайний транспортний засіб, тільки в цьому він по-справжньому хороший.

Фішка з тваринами помічниками, які тут називаються амігосамі, виглядає цікаво, але крім цього у неї немає ніяких переваг. Справа в тому, що чотириногі бійці абсолютно марні на полі бою і разом з цим постійно привертають до себе увагу солдатів раніше, ніж це потрібно. Наприклад, з амігосом складно пройти хоч одну місію по стелсу, тому що наблизившись до першого-ліпшого ворога, він на нього нападе. В результаті почнеться стрілянина, хтось викличе підмогу, а ваша «потайна» зачистка піде амігосу під хвіст.

Закликати тварин варто виключно заради того, щоб з вами хтось побігав. У бою вони марні і показують себе гірше будь-якої зброї з вашого арсеналу. Так що забудьте, що амігоси взагалі є і не витрачайте час на їх воскресіння. Як тільки ви піднімаєте цього недолугого напарника на лапи, він через пару хвилин знову помре, бо у амігосов ще й явні проблеми зі здоров’ям. Відповідно, сподіватися на просторах яри доводиться тільки на себе і свої стовбури.

Ну а coop-land, зрозуміло, рекомендує грати виключно в кооперативі, адже бігати поодинці нудно. Ось тут ви легко знайдете собі напарника!

Якщо ви будете дотримуватися всіх цих порад з самого початку проходження, то без зайвих проблем дійдете до самого фіналу іЗвільніть яру від жахливого диктатора. Ну а якщо серед наших читачів є ті, хто вже пройшов far cry 6