Far cry 6 – як знайти усі транспортні засоби

19

Відкритий світ far cry 6 досить великий і пересуватися по ньому тільки пішки – заняття вкрай неефективне, саме тому розробники додали кілька різних видів транспорту, з допомогою якого користувач може в найкоротші терміни подолати дистанцію з точки а до точки b. Весь транспорт умовно поділено на 3 категорії – особиста машина, “громадський транспорт і коні. У цій статті ми детально розберемо процес розблокування даного транспорту.

Громадський транспорт

До цієї категорії відноситься будь-який транспорт, який ви зустрінете в міру вивчення світу гри. Само собою, його можна викрасти і використовувати в особистих цілях, але якщо вам раптом сподобалася та чи інша машина, її можна зберегти в, так би мовити, “колекцію” для подальшого використання. Для додавання машини в колекцію необхідно просканувати її за допомогою телефону або відвезти до точки призову транспорту. Врахуйте, військову техніку неможливо просканувати, її доведеться везти до точки призову.

Громадський транспорт розділений на 3 категорії, точка призову кожної на карті відзначається відповідним зеленим значком:

 • наземний-машини, скутери, мотоцикли, трактори, танки і т.д. Загалом, майже все, що хоч якось пересувається по землі.
 • водний-гідроцикли, невеликі катери, човни середніх розмірів і військові човни.
 • повітряний-різні вертольоти і літаки.
 • транспорт з наборів магазину, самого магазину, сезонного пропуску і ultimate-видання поміщається у відповідну категорію громадського транспорту.

Додавання машин в колекцію також розблокує деталі для кастомізації вашої особистої машини-забарвлення, колір інтер’єру, диски для коліс, прикраси для дзеркала заднього виду і приладової панелі, сигнал гудка, атакуючі пристосування і навіс для “кенгурятника”. По суті, колекціонування машин носить подвійне значення.

До слова, наскільки я зрозумів, весь транспорт в грі відрізняється тільки додатковими можливостями, швидкість і керованістю. Наприклад, дуже забавне скутер-таксі розвиває непогану швидкість на прямій, але стає вкрай некерованим при зіткненні з невеликими перешкодами або на крутих поворотах. Будь-яких rpg-характеристик у транспорту немає.

Особисті машини

На відміну від громадського транспорту, особисту машину гравець може викликати коли завгодно з колеса вибору спорядження, єдина умова – він повинен знаходитися недалеко від дороги. На момент написання статті в грі всього доступно 4 машини:

 • beaumont valentina 1956. Хуана-розблокується в процесі виконання сюжетних завдань на першому початковому острові.
 • tokai sabuki 1985 – цей позашляховик вам просто потрібно забрати зі складу fnd в регіоні ла-хойя локації ель-есте. Щоб проникнути всередину складу, спочатку забираємося на його дах ззаду і потім зістрибуємо на стирчать залізні балки зруйнованої сходи зліва. Далі пробивайте собі шлях мачете, поки ви не опинитеся біля головного входу, але перш ніж сісти в машину, заберіть всі ресурси зі складу.
 • k. A. G. Tg 2008 р. Ямі-розблокується в ході виконання квесту” поради з тюнінгу ” у ями суарес в регіоні коста-дель-мар локації мадругада. Сам по собі квест досить простий, вам потрібно прибути в зазначене місце і зачистити тренувальний полігон від супротивників в джипах, після цього знайти гараж, де стоїть хаммер.
  • я не впевнений, коли саме видають даний квест, я його отримав в машині, поки їхав захоплювати контрольну точку. На зображенні в галереї нижче ви знайдете розташування ями, швидше за все, квест у неї можна взяти відразу ж після проходження першого острова, в іншому випадку вам точно доведеться пройти перший вступний квест локації “знайомство з монтеро”.
 • verrazzano bravo 1962-розблокується після проходження будь-якої “гран-прі” гонки. Це побічна активність, де потрібно проїхати по заданому маршруту на певному виді транспорту. На мій погляд, найпростіша гонка, яку ви можете виконати після проходження першого острова знаходиться на березі в регіоні коста-дель-мар локації мадругада.

Коні

На мій погляд, коні в far cry 6 є найзручнішим і практичним засобом пересування по світу. По-перше, на них можна без будь-яких проблем проноситися через ворожі аванпости, в той час як у машин проколюються шини, якщо тільки не зробити хитрі маневри. По-друге, через простоту системи коні на повному ходу можуть без будь-якого збитку збивати людей, невеликі дерева і паркани. Хоча вони не можуть стрибати з великої висоти і плавати.

Коні, як і публічний транспорт, викликаються у спеціальної точки призову, яких на карті куди більше, ніж інших. На момент написання статті в грі всього доступно 6 різновидів коней, швидше за все, вони відрізняються тільки зовнішнім виглядом:

 • пальмера-базова кінь, доступна відразу.
 • мадргугадская кінь-вільно розгулює у відкритому світі. Додати її в колекцію можна просканувавши або привівши до точки призову. Знайти коней цієї породи можна у точки призову біля міста армонья на першому острові сантуаріо в регіоні кіто.
 • іспанський мачадор-на цих конях пересуваються противники. Додати її в колекцію можна тільки привівши до точки призову. У більшості випадків супротивників на конях можна знайти на сільських дорогах, а на головних я їх бачив вкрай рідко.
 • яранський жиразоль-додати її в колекцію можна просканувавши коня на фермі карбонелл в регіоні конуко локації ель-есте. По всій видимості, цей кінь з’являється на фермі з певним шансом, так як скільки б я не приходив, її там немає.
 • зебра моготе-додається в колекцію після проходження квесту” свобода від кайданів ” локації ель-есте. Це одне з сюжетних завдань ланцюжка maximas matanzas, відкривається після виконання вступного квесту “знайомство з maximas matanzas”.
 • ель унікорньо – мабуть, це кінь з самим унікальним і неповторним зовнішнім виглядом. Додати її в колекцію можна тільки вирішивши загадку схованки “складу торрес” в регіоні сьєрра-пердіда локації ель-есте. Щоб вирішити загадку, необхідно активувати кнопку в центрі залу, попередньо подавши до неї енергію-смикнувши 4 важеля (до них від пульта з кнопкою ведуть дроти).
  • перший важіль знаходиться в правій частині приміщення. Щоб дістатися до нього, стрибаємо по столах, так як підлога під напругою, відключаємо струм, натиснувши на кнопку і смикаємо важіль ззаду.
  • другий важіль знаходиться в лівому приміщенні, куди ви потрапите розбивши дерев’яну перегородку.
  • з приміщення з другим важелем піднімаємося наверх, біжимо в дальній кінець приміщення, вбиваємо вилізла тварини, смикаємо 3 важіль. Все ще перебуваючи нагорі, біжимо в праву частину приміщення і знищуємо замок, який висить нагорі.
  • спускаємося вниз і біжимо в праву частину приміщення, піднімаємося сходами на другий поверх і в приміщенні натискаємо останній важіль.
  • натискаємо на кнопку і проходимо в двері, де вас чекатиме кінь, а також ще видадуть кулемет.