Фільм “супербрати маріо” 1993 року піднявся на вершину чарту продажів amazon

24

Нещодавно компанія nintendo оголосила, що в новому анімаційному фільмі super mario bros. Будуть зайняті кріс пратт в ролі маріо, джек блек в ролі боузера і сет роген в ролі донкі конга. В акторському складі є й інші гучні імена, і все це привело інтернет в захват. Тепер, коли до прем’єри анімаційного фільму “маріо” в 2022 році залишаються лічені місяці, люди шукають хоч що-небудь, щоб вгамувати свій апетит, і вони звернулися до одного з найдивніших продуктів 90-х років.

Як повідомляє business insider, вчора фільм “супербрати маріо” 1993 року вийшов на перше місце в чарті продажів відео на amazon, обійшовши недавні блокбастери “форсаж 9” і “ліга справедливості” зака снайдера. Це дуже вражає для жахливої кіноадаптації відеоігри 28-річної давності, яка заслужено отримала стільки нарікань як від критиків, так і від фанатів.

Якщо ви не бачили фільм про маріо 90-х років, то ось вам короткий опис цього незабутнього видовища. Брати маріо, яких грають боб хоскінс і джон легуізамо, живуть у світі, розколотому на два виміри метеоритом, який вбив всіх динозаврів 65 мільйонів років тому. Денніс хоппер грає боузера, але його звуть не боузер, а король купа, і він являє собою щось середнє між т-рексом і людиною, і… Знаєте що, може, вам просто подивитися фільм?