Флагманський google pixel 6 pro виявився досить міцним і стійким до подряпин, але не вогню

14

Блогер jerryrigeverything в минулому випробовував на міцність смартфони google і не всі вони зуміли пройти таку перевірку. Тепер же настала черга нового флагмана pixel 6 pro, який непогано показав себе в серії суворих тестів.

Джерело зображення: youtube

У шестихвилинному відео блогер перевірив корпус пристрою на стійкість до подряпин, провів тест на вигин і випробував дисплей вогнем. Блогер підтвердив, що велика частина рамки корпусу виконана з металу. На верхній торцевій поверхні є пластикова вставка, оскільки в цьому місці розташовується антена. Також виявилося, що з пластика виконані торцеві поверхні модуля основної камери, яка розташована на тильній стороні корпусу.

Дисплей смартфона захищений спеціальним склом, яке не врятує панель від вогню. Кілька секунд впливу призводять до незворотних пошкоджень дисплея. В ході тесту на вигин pixel 6 pro показав себе з кращого боку і витримав його без особливих труднощів. Відзначається, що в цілому pixel 6 pro досить стійкий до пошкоджень, хіба що екран під впливом вогню пошкоджується швидше, ніж у багатьох інших смартфонів, які проходили аналогічні випробування раніше.