Функція “заблокована папка” в google фото починає поширюватися на всіх смартфонах

36

Як і було обіцяно раніше, в додатку google фото починає поширюватися опція «заблокована папка». Вона з’явиться на смартфонах samsung та інших апаратах, крім власних google pixel. Engadget описує цю функціональність як призначену для приховування конфіденційних знімків від сторонніх поглядів. Поки опція була доступна на смартфонах pixel від третього покоління і сучасніше. Тепер вона виявиться і на старіших моделях pixel.

Google оголосила про цю функціональну можливість на конференції розробників у травні. Знімки в заблокованій папці будуть зберігатися під пін-кодом або біометричної авторизацією на зразок відбитків пальців і сітківки ока.

Для використання потрібно запустити додаток google фото, перейти за адресою бібліотека>утиліти. Якщо додаток отримав оновлення від 29 листопада, опція буде доступна.

Журналісти вже повідомляють про її появу на апаратах samsung galaxy s10, galaxy fold3, смартфонах oppo і oneplus. Фотографії тут не зберігаються в хмарі, тому якщо пристрій буде вкрадено або втрачено, повернути знімки не вийде.