Geely привезе в росію в 2022 році дві новинки. Серед них-флагман на платформі volvo

16

У 2022 році багато автовиробників привезуть до росії свої нові авто. У їх числі і китайська компанія geely, яка вже розповіла, які новинки вона готує для вітчизняних покупців в наступному році.

Geely обіцяє вивести на російський ринок в наступному році як мінімум дві нові моделі. Першою у продажу з’явиться нова версія вже знайомого вітчизняній публіці кросовер geely atlas pro. Йдеться про передньопривідну модифікацію з 1,5-літровим двигуном з турбонаддувом і шестиступінчастою акпп від aisin. Вона буде доступна для покупки в першій половині 2022 року. Вартість нової моделі geely atlas pro поки невідома. Але враховуючи, що повнопривідна версія кросовера коштує трохи більше 2 млн рублів, можна припустити, що монопривідний варіант буде трохи дешевше.

Geely kx11

Потім у другій половині 2022 року в росії з’явиться абсолютно нова модель. Це флагманський кросовер geely kx11 довжиною майже 5 метрів. Його особливість полягає в тому, що він побудований на модульній платформі compact modular architecture (cma), яка розроблена geely спільно з volvo. У китаї кросовер пропонується в передньо – і повнопривідних комплектаціях з дволітровим мотором потужністю 218 або 238 кінських сил в поєднанні з восьмиступінчастим автоматом aisin або семиступінчастою роботизованою коробкою від geely. Ціни для росії поки не оголошені.