Геймдиректор bayonetta 3 поділився деталями про екшен і нову техніку призову

69

Слідом за показом дебютного геймплейного трейлера по bayonetta 3 на минулій презентації nintendo direct, активізувалися розробники і вирішили поділитися ще кільком подробицями про нову частину з кокетливою відьмою в окулярах і пістолетами.

На офіційному веб-сайті platinumgames, геймдиректор юсуке міята (yusuke miyata) розповів про деякі елементи майбутньої гри. Для нього це перша гра у франшизі, а тому він заявив, що детально розмовляв з хідекі камія( hideki kamiya), творцем серії і геймдиректором оригіналу, про системи, які необхідно впровадити. Міята знає, що фанатам подобається швидкий екшен і хоче зберегти цей елемент максимально недоторканим.

Камія-сан майже буквально на вухо мені говорив, що”екшен пов’язаний безпосередньо з мозком”. По суті, екшен-геймплей приносить задоволення від можливості управляти персонажем, як забажаєш, і гени цього екшену належним чином були передані і цій грі.

Ще однією темою розмови стала нова механіка заклику, яка була продемонстрована в трейлері. На відміну від попередніх ігор, схоже, що байонетта не буде використовувати заклик “пекельних демонів”, які атакують один раз і потім пропадають. Тепер у неї є здатність з назвою “demon slave”, що дозволяє не тільки закликати демонів для атаки, але і управляти ними, і, можливо, в майбутньому ми побачимо інші способи її застосування.

Я б хотів поговорити про одну з декількох нових механік, що дозволяє контролювати пекельних демонів і має назву”demon slave”. На відміну від” climax summons ” в попередніх частинах, що автоматично перемагали ворогів і поверталися в пекло, ця механіка дозволить гравцям контролювати їх і використовувати в різних інтуїтивних діях. Здібності у кожного демона розрізняються, і види здібностей, які вигідні в певній ситуації, можуть змінюватися в будь-який час. Скільки їх? що ще ви зробили? звичайно, ще є багато всього про що я хочу розповісти, але зупинюся поки на цьому. Однак, в представленому трейлері приховано ще багато інформації, про яку я не став говорити, тому, будь ласка, подумайте про те, щоб подивитися його ще раз перед наступним анонсом.

Реліз bayonetta 3 відбудеться в 2022 році на nintendo switch.