Генеральний директор nvidia джен-сун хуан названий одним з найвпливовіших людей за версією time

36

Співзасновник, президент і генеральний директор nvidia, джен-сун хуан, був обраний одним з найвпливовіших людей за версією time в 2021 році.

“вся справа в штучному інтелекті”, – йдеться в статті ендрю нг про хуана для журналу time. Ви знаєте, ті алгоритми і нейронні мережі, які стають все більш складними з величезною швидкістю і одного разу, ймовірно, змінять життя мільярдів.

За словами нг, в центрі зусиль по впровадженню штучного інтелекту знаходиться графічний процесор nvidia.

І це правда, що в останні роки компанія, що випускає ігрові графічні процесори, знову зосередилася на глибокому навчанні та штучному інтелекті. Або, як сказав хуан в 2019 році: «ми були дп-компанією, а потім ми стали компанією з виробництва дп. Ми стали комп’ютерною компанією, яка починала з чіпа, а тепер ми розширюємося до обчислювальної компанії для центрів обробки даних”.

І хуан очолював nvidia з усіх цих питань, оскільки ціна акцій компанії зросла з 15 доларів у 2016 році до 223 доларів сьогодні, що на 1322% більше, ніж за останні п’ять років.

Ще один новатор у списку впливових осіб time на 2021 рік, про який можуть знати геймери, – це віталік бутерін, творець ethereum.

Безсумнівно, роль розробників і виробників мікросхем стала ще більш важливою, оскільки світ починає розуміти, наскільки цінними можуть бути поставки мікросхем, що може ще більше підштовхнути керівників вищої ланки до загальної уваги.