Глава gearbox підтвердив розробку нової brothers in arms, але повноцінний анонс відбудеться ближче до релізу

75

Співзасновник і генеральний виконавчий директор gearbox software ренді пітчфорд (randy pitchford) в рамках подкасту game maker’s notebook підтвердив розробку наступної гри в серії brothers in arms.

Джерело зображення: gearbox software

Варто відзначити, що згаданий епізод game maker’s notebook дебютував ще 5 квітня, проте залишився здебільшого непоміченим. Увагу змі ж привернула youtube-версія, завантажена 12 вересня.

Ділитися подробицями нової гри пітчфорд не поспішає: «це смокче, тому що я знаю, є багато людей… Ми працюємо над brothers in arms, але я не скажу ні чорта, поки вона не буде у нас на руках».

Як приклад своєї позиції пітчфорд навів borderlands 3, яку представили всього за півроку до релізу. Фанатам brothers in arms ж глава gearbox software передрік» страждати ” в очікуванні заповітних новин.

Brothers in arms — тактичні шутери в антуражі другої світової війни. Останнім релізом в рамках серії залишається brothers in arms: hell’s highway зразка 2008 року, але в gearbox software не раз говорили про бажання повернутися до франшизи.