Глава intel заявив, що у всіх проблемах компанії винні її колишні керівники, і пообіцяв все виправити

29

У розмові з виданням axios нинішній глава intel пет гелсінгер (pat gelsinger) поклав відповідальність за минулі виробничі невдачі компанії на її колишніх керівників. За словами гелсінгера, на відміну від нього самого, багато з них не були інженерами, що мають глибоке уявлення про технології мікросхем.

Джерело зображення: axios

Розмірковуючи на тему минулих помилок intel гелсінгер зазначив, що компанія колись стала настільки успішною, що її колишні лідери вирішили відійти від використовуваної тоді стратегії, яка, власне, і зробила її таким гігантом на ринку процесорів. Зокрема, “нагорі «вирішили відмовитися від» маніакальної” уваги до виробничого процесу, якого компанія дотримувалася з моменту свого заснування. До чого це призвело-добре відомо. Виробничі дефекти, затримка в переході на новий технологічний процес і як наслідок втрата позицій на ринку споживчих і серверних процесорів, а також недавнє «розлучення» з apple.

Гелсінгер сповнений амбіцій знову вивести intel на верхівку технологічного олімпу і повернути компанії можливість випуску передових чіпів не тільки для себе самої, але і для тих, хто захоче покластися на неї, як на контрактного виробника мікросхем.

Глава intel заявив про свою рішучість відновити довіру до компанії серед клієнтів і налагодити виробництво до такого рівня, що якщо покупець замовить мільйон чіпів до понеділка, то до відвантаження вони будуть готові вже до вечора неділі. “так було завжди. І наші конкуренти завжди нас боялися, тому що ми завжди виконували те, що обіцяли», — зазначив гелсінгер.