GoGetTop: сервіс покупки вічних посилань в розстрочку

489

Просування сайту вічними посиланнями в розстрочку

Всім привіт! Сьогодні хочу розповісти про порівняно молодому сервісі покупки вічних посилань GoGetTop. На ринку даних послуг він не є новачком, т. к. творцями є GoGetLinks, Miralinks і т. д. Проект входить до холдингу Mirafox (mirafox.com). Я сам з ним вже працював кілька разів. По всіх проектах тільки позитивні відгуки. Тому далі опишу основні переваги GoGetTop. Щоб вам було легше розібратися, що за інструмент такий і як з ним працювати.

Go Get Top дозволяє купувати посилання з бірж вічних посилань у розстрочку, що дуже зручно у багатьох випадках, особливо, коли купа запитів і разовий бюджет занадто великий. Отже, приступимо.

Функціонал GoGetTop

Головна сторінка сайту особливих почуттів не викликає, мінімалізм в інформації, але це і до кращого, у новачків в seo просування менше питань буде виникати.

GoGetTop - вечные ссылки в рассрочку. Главная страница сайта

Так що, відразу до справи. Насамперед створюємо проект, натиснувши на зелену кнопку “Запустити новий проект”. Відкриється вікно, в якому вам треба буде ввести url-адресу сайту, який просувається. Сервіс підкаже географію сайту, якщо вас не влаштує, то можна самому підредагувати, вручну.

Добавление нового проекта в GoGetTop

Додавання ключів в GoGetTop:

Після натискання кнопки “Продовжити” ви переходите на наступний рівень :). Система сама підкаже вам тематику сайту, так само, ви зможете і самі доповнити і відредагувати теми. Після введення ключа, відразу ж підбирається релевантна сторінка, знімаються позиції, встановлюється бюджету (+ показується підсумковий, за час розстрочки). У GoGetTop також є можливість завантажити ключі з Excel або вибрати із запропонованого списку праворуч.

Добавление ключевых слов в GoGetTop

Після збереження проекту вам буде запропоновано досить цікава сторінка, на якій ви зможете відредагувати режими закупівлі посилань. Простіше кажучи основні опції (незмінні) і додаткові, які ви можете змінювати під свої потреби та бюджет.

Рекомендую до прочитання: Instaplus.me – просування і розкручування Instagram

Додаткові опції GoGetTop:

 • Оплата за безготівковим розрахунком (+ 9% до бюджету) – тільки для резидентів РФ, мінімальний платіж 5000 руб.
 • Самостійне затвердження майданчиків – я не користувався, оскільки довіряю сервісу, та і якщо майданчик не в тему, то завжди можна її замінити шляхом написання в службу ТП.
 • Посилення посилань (+10% до бюджету) – вельми корисний комплекс заходів, запропонований сервісом GoGetTop. Завдяки цьому, купленої ссылке надається природний вигляд шляхом переходу по ній живих користувачів протягом 30 днів після покупки (можна продовжити). Тим самим поліпшується поведінковий фактор посилання. Рекомендую брати
 • Страхування посилань від недобросовісних вебмайстрів (+9% до бюджету) і від індексації в ПС (+10% до бюджету). Рекомендую брати
 • Пріоритет закупівлі посилань – тут все залежить від ваших потреб. Якщо ви збільшуєте траст сайту і Тіц, то беріть по 1 засланні в статті. Якщо ж вам потрібно збільшення цільового трафіку, то 1-3 посилання на статтю. Я зазвичай використовую 1-3

Размещение вечных ссылок с возможностью рассрочки

Після поповнення балансу на суму, необхідну для запуску (в моєму випадку 3465 рублів) і натискання на кнопку «Запустити!» заявки відразу відправляються вебмайстрам і процес починається.

Важливо! Розстрочка доступна тільки для проектів бюджетом від 3 600,00 руб.

Проект GoGetTop виглядає так:

Проект в GoGetTop

На даний момент доступні в меню проекту: статистика та витрачені кошти, а так само можна замовити аудит сайту і продовжити “Посилення посилань”.

 • В статистиці — позиції по ключам і всякі інші зміни
 • В витрачені кошти знаходиться список куплених посилань GGTop’ом з їх статусом
 • Аудит сайту коштує 7000 руб. і термін його виготовлення 5 робочих днів (я не замовляв, тому нічого сказати не можу)
 • Посилення посилань – продовження посилення посилань шляхом ПФ за 3000 крб. ще на 30 днів

Рекомендую до прочитання: SeoHammer – ефективне просування сайтів

Це все, що стосується самостійного створення проекту з купівлі вічних посилань. Але у GoGetTop є і ще одна, дуже корисна на мій погляд, функція – продаж посилань по тематиці сайту:

 • АвтоGoGetTop – продаж вічних посилань для сайтів автомобільної тематики
 • LadyGoGetTop – продаж вічних посилань для сайтів, які розраховані на прекрасну половину нашої планети
 • СтройGoGetTop – продаж вічних посилань для сайтів будівельної тематики

Це призначено для клієнтів, які звикли рахувати свої гроші і в яких немає часу і бажання на створення проектів вручну. Натиснув на кнопку, ввів ключові слова, заплатив гроші і все інше система зробить за вас сама!

Особые предложения GoGetTop

Загалом, на перший погляд все пристойно, ідея сервісу цілком актуальна. Аудиторія Go Get Top, звісно, не seo оптимізаторів професіонали, а які-менш знайомі з цією справою люди. Або ж, застосування GGtop може бути актуальним, коли купа проектів і над кожним сидіти просто немає часу. Підтримка цілком швидка, реферальная система є, проекти створюються, посилання купуються, позиції відслідковуються — начебто є все для того, щоб сервіс мав право на існування.