Google має намір купити в нью-йорку офісну будівлю за 2.1 мільярда доларів

70

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Згідно wall street journal, що посилається на аналітику компанії real capital analytics, дана угода буде найбільшою на ринку нерухомості сша з моменту початку пандемічних covid-19 обмежень.

550 washington street. Автор фото michael young

Необхідно відзначити, що google в даний час вже орендує згадану будівлю st. John’s terminal поблизу від площі hudson square на острові манхеттен. Як зазначила виконавчий фінансовий директор (cfo) google рус порат (ruth porat), будівля буде служити центром кампусу компанії на даній території.

Угода з купівлі є оптимістичним індикатором того, що нью-йорк виходить з пандемії хоча, як уже було згадано, найбільші американські роботодавці, включаючи google відклали повернення основної маси співробітників в офіси. Google розіслала своїм працівникам повідомлення, що їм немає необхідності повертатися в офіси до січня наступного року. І навіть після зазначеного місяця, головний виконавчий директор (ceo) google очікує, що на «удаленке» залишаться до 20% всього персоналу компанії.

Google, як і багато інших it-компаній, під час пандемійних обмежень «розцвіла буйним цвітом» вкладаючи величезні кошти в нерухомість та інші ініціативи. У режимі карантину, багато людей стали залежати від різного роду інтернет сервісів ще сильніше, включаючи зайнятих в шкільній освіті, виробництві та розважальних послугах.

Описані плани збільшують і так широке «присутність» google на острові манхеттен. Нещодавно компанія анонсувала, що в поточному році інвестує $250 мільйонів в нью йорк сіті (new york city) і в найближчі кілька років збільшить чисельність своїх співробітників в ньому з 12 до 14 тисяч.

Google має намір відкрити свій новий офіс за адресою 550 washington street в середині 2023 року. Останній буде найбільшим офісом компанії за межами штату каліфорнія, згідно зі словами рус порат (ruth porat). Площа майбутнього кампуса становитиме близько 160 000 м2 (1,7 мільйона квадратних футів) і буде, в тому числі, включати в себе торговий підрозділ компанії, а також «прихистить» команди партнерських компаній google.

Очікується, що угода буде закрита в першому кварталі 2022 р.