Google оптимізація

128

Керівництво Google оптимізації для початківців і не тільки

Всім привіт. Сьогодні хочу поділитися з вами новиною, яка в першу чергу буде корисна людям, які не читають так звані “Інструкції”, тобто 90% користувачів. Є такі місця в інтернеті, де фахівці провідних світових пошукових систем діляться з користувачами корисною і потрібною інформацією, ознайомившись з якою, можна значно покращувати позиції сайту у видачі.

В інструментах для вебмайстрів фахівці Google створили і розмістили дві інструкції щодо правильної Google оптимізації сайтів для людей з різним ступенем підготовленості. Для тих, хто ще не знайомий з базовими методами Google оптимізації і для більш досвідчених товаришів.

Чесно кажучи, перше керівництво для Google оптимізації сайтів дійсно для початківців і не дуже досвідчених оптимізаторів — SEO фахівці навряд чи знайдуть там секретні техніки по самостійному просуванню сайтів. Радує той факт, що в Google, як зазвичай, навіть самий маленький документ роблять на вищому рівні – барвистий і зрозумілий односторінковий PDF-документ на 13 мовах, звичайно і російською. Інструкція з google оптимізації розміщена в зручному форматі (А4) з вигляду виглядає дуже симпатично і досить інформативно, тому його можна з легкістю роздрукувати і повісити на робочому місці, як пам’ятку, на випадок виникнення ступору в процесі оптимізації чергового проекту, для нагадування прописних істин.

А ось вже з приводу другого керівництва з google оптимізації так не скажеш. Це вже повне і більш серйозне видання для оптимізаторів просунутого рівня. Поки воно тільки англійською мовою, але складнощів при вивченні не виникає. Ця інструкція з подробицями і наочними прикладами розповідає, як застосовувати на практиці різного роду прийоми google оптимізації сайту, щось типу створення простих і водночас інформативних заголовків веб-сторінок і мета-тегів, поліпшення структури URL, правильне оформлення картинок і багато іншого.

Рекомендую до прочитання: Просування сайту в Google

Нижче наведено два посилання для скачування інструкцій з Google оптимізації в форматі PDF:

  • Короткий посібник з Google оптимізації для новачків
  • Детальна інструкція по оптимізації сайтів Google

Удачі вам в оптимізації !