Google – щоб вийти з-під Пінгвіна чекайте апдейта

120

Всім привіт! Сьогодні трохи про сумне. Google запустив пінгвіна оновлення в квітні 2012 року, щоб краще відловлювати сайти, які, на його думку, вважаються спамом в пошукових результатах і зокрема тих, хто робить так, купуючи посилання, призначені переважно для підвищення рейтингу в Google. Коли випускається нова версія Пінгвіна (Google Penguin Update), сайти, які вжили заходів, щоб прибрати погані посилання (наприклад, через сервіс Відхилення посилань, можуть відновити рейтинги. А їх місце, відповідно, зайняти нові сайти, які раніше не були спіймані в пастку пінгвіна.

Google Penguin UpdateНе плутаємо Google Penguin з “Заходами вжитими вручну”. Це, як показала практика, абсолютно різні речі і якщо з-під санкцій за ручні заходи можна вийти шляхом їх усунення та листування з представниками компанії, то у випадку з Пінгвіном, Google не має жодного способу, щоб допомогти якомусь обраному сайту. Все відбувається під час апдейта алгоритму і якщо ви виправили всі проблеми, то з наступного оновлення ваш сайт буде, ймовірно, виглядати трохи краще. Принаймні так сказав представник Google Джон Мюллер (John Mueller).

Щоб вийти з-під фільтра Пінгвін, веб-сайтів доведеться чекати апдейта.

Цим невеселим висловлюванням він поділився в процесі чергового відео-спілкування з веб-майстрами і оптимізаторами. Та й взагалі, Джон Мюллер відповідально заявив, що практично всі алгоритми Google в ручному режимі не оновлюються. Все відбувається автоматично. Конкретні терміни щодо чергового апдейту “Пінгвіна” Джон Мюллер важко назвати. Всього, з самого народження Google Penguin було 6 оновлень, останній (AKA Penguin 3.0) був 17 жовтня 2014 року. Починаючи з осені минулого року, вся громадськість з нетерпінням чекає виходу у світ “Пінгвін 4.0”, але він постійно відкладається. Представники компанії Google неодноразово відкладали запуск апдейта і ось, наприкінці минулого року, коли всі були на 99% впевнені, що це станеться, було оголошено про чергове перенесення з-за свят. 3 грудня 2015 року, представник компанії заявив, що “у зв’язку з святами оновлення пінгвіна не буде до наступного року…”.

Рекомендую до прочитання: Google+ для початківців: стратегія та поради

Коли чекати Google Penguin 4.0 Update?

І ось вже цей рік і знову, буквально на днях, 11 числа цього місяця, Google зробив сенсаційну заяву, що “AKA Penguin 4.0” (Увага !!!) запустять відразу після того, як остаточно його підготують. Щоб ніхто не сумнівався, що вже ось-ось… :) . А ще було сказано, що оновлення Пінгвін 4.0 ,що буде проходити в режимі реального часу , тобто, як тільки Google виявляє посилання на ваш сайт, будь то погані або хороші посилання, алгоритм Пінгвін буде аналізувати їх у режимі реального часу і ранжувати ваш сайт виходячи з цього аналізу, практично в реальному масштабі часу.

Коротше розслаблятися не доводиться товариші! Всім удачі!