Grand theft auto the definitive edition має більш високі системні вимоги, ніж red dead redemption 2

23

Take-two і rockstar games нарешті підтвердили довгоочікуваний ремастер трилогії grand theft auto. Grand theft auto: the trilogy – the definitive edition вийде 11 листопада для консолей поточного і наступного покоління, switch і пк.

Gta3, gta: vice city і gta: san andreas були перебудовані в unreal з поліпшеними моделями персонажів, оточенням, транспортними засобами і багатьом іншим. Візуальні поліпшення включають в себе відновлене освітлення, поліпшені ефекти води і погоди, відображення, кольору, фізику частинок і тіні.

Все це звучить здорово, але якщо ви думаєте про те, щоб отримати цей ремейк на пк, будьте обережні: ви будете здивовані, що грі 20-річної давності буде потрібно з точки зору заліза.

Як повідомляє pcgamesn, вимоги до grand theft auto: the trilogy – the definitive edition «шокуюче високі».

red dead redemption 2

Зверніть увагу, що рекомендовані характеристики іноді навіть вище, ніж те, що вам потрібно для гри в red dead redemption 2.

Підвищені вимоги до обладнання майже напевно пов’язані з тим, що кожна гра була перебудована на unreal engine 4, що можна сказати по майже fortnite-подібній якості нових моделей персонажів. Це непогано, але це означає, що для запуску grand theft auto: the trilogy – the definitive edition вам знадобиться щось більше, ніж картопля з батарейним живленням.