Grasshopper не втратила права на shadows of the damned і може зайнятися розвитком серії в майбутньому

23

Засновник і керівник grasshopper manufacture гоїті суду (goichi suda) в інтерв’ю порталу destructoid дав надію фанатам потойбічного бойовика shadows of the damned, більше 10 років мріють про продовження.

Джерело зображень: grasshopper manufacture

Нагадаємо, на запуску shadows of the damned була частиною програми ea partners, а тому права на франшизу залишилися за grasshopper manufacture і її материнською компанією gungho online entertainment.

У розмові з представником destructoid суду підтвердив, що grasshopper manufacture все ще є власником згаданої інтелектуальної власності (і деяких інших) і може зайнятися її розвитком.

За словами суди, наступні 10 років він хоче займатися іграми з персонажами grasshopper manufacture. Крім гарсії хотспур з shadows of the damned, гейм-дизайнер згадав героїв з the silver case і no more heroes 3.

«[персонажі з різних франшиз grasshopper] можуть з’явитися в новій інтелектуальної власності або перевипуску старої. Не знаю. Але, так, у вас є відносно високий шанс знову побачити деяких з них в майбутньому», — заявив суду.

Раніше суду повідомив, що його студія працює над п’ятьма проектами (три — за новою інтелектуальної власності). У destructoid припускають (сподіваються), що однією з ігор може бути нова частина shadows of the damned.

Shadows of the damned вийшла в червні 2011 року на ps3 і xbox 360. Події проекту розгортаються в підземному світі, куди спускається мисливець гарсія хотспур в гонитві за владикою демонів, що викрав кохану героя.