Гравці forza horizon 5 стикаються з новими проблемами після недавнього оновлення патча

28

Гравці forza horizon 5 від playground games зіткнулися новими помилками і проблемами після недавнього оновлення, яке розробники випустили 3 грудня 2021 року.

  • нескінченна помилка збереження. Гравці стикаються з особливо прикрою проблемою, коли все, що вимагає спеціального екрану збереження, наприклад, оновлення автомобіля, спільне використання або застосування мелодії, спільне використання або застосування забарвлення або наклейок, і все інше може привести до нескінченного екрану збереження.
    • ця помилка в основному зачіпає гравців на xbox series x / s, але може впливати і на інші платформи.
    • єдиний спосіб виправити цю помилку-виконати повне перезавантаження forza horizon 5 і знову завантажити її. У деяких випадках, наприклад, при оновленні машини, ваш прогрес все одно повинен бути збережений. В інших випадках виконати поставлене завдання просто неможливо.
  • гра вилітає при вході в гонки. Гравці помічають збої в грі кожного разу, коли вони намагаються взяти участь у гоночній події, особливо якщо це пов’язано з одним із сезонних чемпіонатів у рамках фестивального плейлиста.
  • довгі завантажувальні екрани. Гравці також помічають розширені екрани завантаження, особливо при вході в гоночну подію або виході з нього, але можуть вплинути на будь-який екран завантаження в forza horizon 5. У більшості випадків просте очікування достатньо, щоб вирішити цю проблему, але це все ще дратує, коли fh5 зазвичай досить швидко при завантаженні.
  • контролери, що не відповідають. Гравці forza horizon 5, які використовують контролер, повідомляють про часті відключення, коли їх входи контролерів більше не реєструються, особливо при виході з місць проведення фестивалів або будинків гравців або після швидкої подорожі.
  • інші вильоти і зависання. Гравці також стикаються з новими збоями в головному меню і навіть з помилкою чорного екрану, яка (як повідомляється) вимагає повної перевстановлення гри.
  • хоча тепер проходити події horizon arcade стало набагато простіше навіть самому, інші елементи мережевих частин fh5 не покращилися. Гравці повідомляють, що в horizon life тепер рідко буває більше одного або двох додаткових гравців, і конвої як і раніше стикаються з тими ж проблемами.

Playground games відкрито заявляла про свої зусилля щодо поліпшення forza horizon 5. Тим не менш, багато членів спільноти висловлюють розчарування в зв’язку з недавнім оновленням, в якому крім виправлень додані абсолютно нові проблеми, деякі з яких роблять практично неможливим грати в гру, як задумано.