Гравці виявили в far cry 6 відсилання до попередньої частини серії

15

Хоча far cry 6 не має чіткої сюжетної зв’язку з попередніми іграми, ubisoft все ж вирішила порадувати фанатів франшизи безліччю відсилань і пасхалок до минулих частин серії. Крім відсилання до far cry 3 в ролику після титрів, гравці виявили в грі квітка примха. У far cry 5 цю наркотичну рослину вирощувала секта джозефа сіда і використовувала як засіб для навернення людей у свою віру і промивання мізків.

У far cry 6 один з гравців виявив примха під час виконання завдання під назвою «насіння любові». У цьому квесті головний герой повинен допомогти лоренсо кансеко возз’єднатися зі своїми дітьми. На фермі очегера, під час пошуків четвертої дитини, гравці можуть знайти білу квітку в невеликому горщику з символом секти «ворота едему», якою керував джозеф сід. Після взаємодії з квіткою гравець відчуває галюцинації і слідуючи за ввижається танцюючою жінкою через джунглі виходить до дочки лоренсо, ріель.

Однак на цьому відсилання до попередніх ігор не закінчуються: ubisoft раніше оголосила, що в прийдешньому dlc до far cry 6 гравці зможуть зіграти ролі лиходіїв з минулих частин франшизи – вааса монтенегро, пейгана міна і джозефа сіда.

Far cry 6 доступна на пк, playstation 4, playstation 5, stadia, xbox one і xbox series x|s.