Гвен стейсі з’явилася на фан-постері з людиною-павуком ендрю гарфілда

17

Ендрю гарфілд офіційно повернувся до ролі пітера паркера / людини-павука у фільмі ” людина-павук: немає шляху додому », і це швидко призвело до того, що фанати в соціальних мережах масово заявили, що хотіли б побачити третю частину « нової людини-павука ».

У « немає шляху додому » версія пітера ендрю гарфілда згадує свою кохану гвен стейсі (емма стоун), яка загинула в кінцівці стрічки « нова людина-павук 2: висока напруга ». Тим не менш, можливості мультивселенной, здається, нескінченні, і, можливо, що коли-небудь ми побачимо емму стоун в образі гвен-павука на великому екрані.

На тлі, як уже згадувалося, масових бажань фанатів, в мережі з’явився чудово виконаний фан-постер до « новій людині-павуку 3 », на якому ендрю гарфілд і емма стоун об’єдналися, причому вони одягнені в свої костюми супергероїв – людини-павука і гвен-павук. Оцінити постер ви можете нижче:

подивитися цю публікацію в instagram

Публікація від carpaa(@carpaa2011)

Незважаючи на те, що емма стоун не повернулася до ролі гвен стейсі « немає шляху додому », ближче до кінця версія ендрю гарфілда рятує ем джей (зендая), коли падає з великої висоти – прямо як гвен в « новій людині-павуку 2 ». На щастя, альтернативному пітеру паркеру вдається вчасно її зловити, і після вдалого приземлення він не стримує своїх емоцій.