Характеристики сучасного блогера

415

Всім привіт! Блогери бувають різні. Більшість блогерів зараз пише про АПах ПС, оптимізації, SEO, ключових словах, копірайтингу… І кожен з них видає цю інформацію, як сенсацію, як проаналізований ними особисто досвід. А тексти-то, все, як під копірку… Те, що таких блогерів повно, видно неозброєним оком. Всі новачки думають, що найприбутковіша тема — це тема SEO, оптимізації та іншої лабуди. Так от, на даний момент часу це вже міф.

Так, я теж належу до SEO-блогерам, але я вважаю, що ще встиг “вскочити в останній вагон” в 2011 році, коли вирішив зайнятися самостійною просуванням сайтів, це перше. По-друге, намагаюся писати максимально грамотно, на скільки дозволяють мої дві вищі освіти ;) . У третіх, пишу сам і свої думки. Іноді пишу думки інших, але з якими я повністю згоден і розумію їх на 100%.

Так от, я відвідую щодня величезна кількість різних блогів і вже з упевненістю можу описати в декількох реченнях, основну масу блогерів. Вони всі схожі один на одного, як курячі яйця :) . Основні характеристики сучасного блогера можна вмістити в п’яти пунктах:

 • Блогер спросоння назве дату АПа Яндекса, але ніколи не згадає дату Жовтневої Революції, та що там це, дату народження своїх рідних і близьких буде згадувати хвилин 5;
 • Сучасний блогер чудово орієнтується в інтернеті де і що можна знайти, але ніколи чітко не зможе пояснити, як пройти на якусь вулицю у своєму ж місті або районі. Обов’язково дістане розумний гаджет з “Гуглкартами”;
 • Вміло займається рерайтинг, тобто передруковує чужі тексти в будь-яких кількостях, але досить складно у нього йде написання твору на тему прочитаної книги — є обмеженість килознаками, обов’язково розтягне на 2-3 статті :-D
 • Страждає параноєю і манією власної величі, так як будь-який коментар не може дати відповідь, автоматично заносить у небажані та коментатора вважає спамером. Любить хвалебні оди на свою честь, від таких нездар як сам, не сприймає в коментарях ніяких компрометуючих слів його статей — відразу видаляє.
 • Абсолютно не знають елементарних правил української граматики і не бажають знати. Головне завдання — розмістити пост в блозі і швидше його пропінгувати, для індексації. По темі грамотності “населення” вже і говорити нічого. Кожен п’ятий з купою помилок пише, рідко хто здогадується текст перевірити. А адже зараз основний акцент треба робити на лояльність відвідувачів, що при низької грамотності «як бе» неможливо.
 • Рекомендую до прочитання: 6 порад, як зробити ваш блог більш привабливим

  Ці пункти з власних спостережень за іншими блогерами, з якими стикався, намагаючись коментувати їх статті в яких я мав свій досвід і міг навести доводи і факти, але на жаль мої коментарі були видалені і я зарахований до розряду спамерів ну або не бажаних відвідувачів, коротше кажучи зрозумілої відповіді я так і не отримав. Власне, причина в тому, що з самого початку існування мого блогу, він є dofollow блогом і я веду список dofollow блогів, який постійно моніторю на предмет відкритості посилань.

  Так що рухає сьогодні блогерами? Бажання самоствердитися або навчитися чомусь новому і справді корисному? Чи Не з цієї причини у нас одні менеджери і менчандайзеры, а ось приміром інженерів чи агрономів тлумачних немає?

  На сьогодні все. Пропоную обговорити дану ситуацію в коментарях.

  TEXT.RU - 100.00%