Хешрейт ethereum досяг рекордно високого рівня через майнінг nft

51

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Хешрейт ethereum – показник обчислювальної потужності, що виділяється на криптовалюта, досяг рекордно високого рівня, незважаючи на london hard fork, який, як очікувалося, відштовхне майнер від платформи, значно скоротивши їх прибуток.

Сьогодні coindesk повідомив, що і etherscan, і oklink показують пік хешрейта ethereum за вихідні. Платформи розходяться в думках з приводу специфіки: etherscan встановлює хешрейт на рівні 715,4 терахешів в секунду (th / s), а oklink – на 663,6 th/s, але вони обидві говорять, що їх відповідні вимірювання є новими рекордами.

Збільшення обчислювальної потужності, що виділяється на ethereum, дійсно стало сюрпризом. London hard fork повинен був зменшити заробітки майнер, назавжди знищивши алгоритмічно визначену базову плату, пов’язану з обробкою транзакцій, замість того, щоб віддавати цю плату майнер.

Це було дорогим рішенням для мережі ethereum: в кінці серпня кожну хвилину знищувалося eth на суму близько 12000 доларів . Відстеження на панелі управління dune analytics показує, що з моменту проведення лондонського хард-форку було знищено 285439 eth на суму близько 970 мільйонів доларів.

Ethereum також збирається перейти на модель proof-of-stake, яка повністю позбудеться майнер з введенням ethereum 2.0 в недалекому майбутньому. Так чому ж майнер продовжують працювати на ethereum?

Старший науковий співробітник oklink едді ван сказав coindesk, що це пов’язано з тим, що «високий попит на мережу, такий як майнінг nft з високопріоритетними комісіями, підтримує зростання доходів майнер». Правильно: зростання кількості невзаимозаменяемих токенов (nft) може допомогти майнер ethereum впоратися зі зниженням прибутковості, яке повинно було послідувати за лондоном.

Незважаючи на свою цифрову природу, nft не можна створити як стандартний файл. Замість цього вони “карбувалися” в блокчейне ethereum, що дозволяє відстежувати і продавати їх так само, як криптовалюта eth.

Все це означає, що одним з пояснень рекордно високого хешрейта ethereum є той факт, що творцям nft потрібні майнер, щоб допомагати їм створювати цифрове мистецтво, яке купують за абсурдні ціни колекціонери.