Хмарний ігровий сервіс vk почав використовувати відеокарти amd radeon rx 6700 xt

31

Платформа my.games cloud, що входить до складу vk, і компанія amd оголосили про укладення угоди про співпрацю. У рамках договору хмарний ігровий сервіс розширив парк своїх серверів, включивши в нього 20 машин amd з графічними прискорювачами radeon rx 6700 xt.

Джерело зображень: amd

Відзначається, що в минулому році amd вперше представила свою бібліотеку для кодування з низькими затримками і захоплення, що дозволило використовувати карти radeon rx 6700 xt в хмарному геймінгу. Після цього платформа my.games cloud адаптувала свій протокол передачі відеопотоку для роботи з прискорювачами amd і почала випробування на нових серверах.

” ми побачили підвищення продуктивності і значне зниження витрат — обладнання економить 20 %, а ліцензійні платежі взагалі не потрібні. Ми із задоволенням і далі продовжимо тестування з amd. Впевнені, що воно дозволить нам домогтися ще більш ефективних показників”, – заявляє олексій ликов, керівник my.games cloud.

Відеокарта radeon rx 6700 xt побудована на архітектурі amd rdna 2. Конфігурація включає 2560 потокових процесорів, 96 мбайт високопродуктивного кеша amd infinity cache і 12 гбайт пам’яті gddr6 зі 192-бітною шиною. Кажуть, що це оптимальне рішення для ігор у форматі 1440p.

Хмарна платформа my.games cloud буде тестувати сервери amd до березня 2022 року. Після цього буде прийнято рішення про можливість розширення парку таких машин.

Для ігрового сервісу це стане можливістю знизити витрати на обладнання і позбутися від витрат на ліцензійні платежі. Як наслідок, платформа стане доступнішою для кінцевих користувачів.