Хом’як, що торгує криптовалютою, збільшив свій портфель майже на 30 % за три місяці-це більше, ніж у фонді баффета

34

Хом’як mr.goxx, що став головним героєм кріптовалютного проекту, збільшив свій торговий портфель майже на 30% менш ніж за три місяці. У процентному вираженні прибутковість його угод обійшла індекс s&p 500, berkshire hathaway уоррена баффета (warren buffett) і фонд ark innovation від кеті вуд (cathie wood). Про це пише видання protos.

Джерело: twitch mr.goxx

У червні 2021 року господар хом’яка побудував для нього спеціальну клітку. З її допомогою mr.goxx може вибрати конкретну криптовалюта, побігавши по спеціальному “колесу намірів”, після чого почати торгувати, пробігши по одному з двох тунелів — для покупки або продажу токенов. Торгові сесії транслюються на окремий twitch-канал. Всього хом’яку доступно 30 криптовалют для торгівлі.

Джерело: protos

В результаті портфель mr.goxx виріс майже на 30% менш ніж за три місяці. Він починав з бюджету в $390, а до моменту написання збільшив його до $498. Фактично сума збільшувалася до $580, але зменшилася через обвалення кріптовалютного ринку. Останнє було пов’язано із забороною на криптовалютні транзакції в китаї. Цього хом’як передбачити ніяк не міг.

Джерело: protos

найбільш яскраві угоди mr.goxx:

  • у липні куплена chiliz (chz) на суму $23,60. Продано за $ 36,44 в минулу п’ятницю (+54 %);
  • у липні куплена pantos (pan) на суму $23,57. Продано за $ 35,33 минулої неділі (+50 %);
  • у липні куплена dogecoin (doge) на суму $23,79. Продано за $ 34,80 в минулий четвер (+46 %).

У бесіді з protos господар хом’яка розповів, що незважаючи на прибутковість угод тварини, витрати на його житло поки не окупилися. У скільки саме обійшлося будівництво клітини, не уточнюється. «mr.goxx радий бачити, що деякі з його інвестицій окупилися«, – зазначив його»діловий партнер”.