Honor pad v7: 2к-дисплей, стереозвук і ексклюзивний процесор

27

Флагманський планшет компанії цікавий не тільки великим екраном з hdr і підтримкою стилуса, але і оригінальною конфігурацією заліза. Гаджет побудований на базі новітнього чіпа mediatek, розробленого спеціально для пристроїв цього класу.

Планшет отримав 10,4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2к і частотою оновлення 90 гц. “серцем” honor pad v7 стала мобільна платформа mediatek kompanio 900t, яку чіпмейкер розробив спеціально для планшетів, збалансувавши продуктивність і енергоефективність процесора. Мобільна платформа також підтримує мережі п’ятого покоління.

Архітектура чіпа включає вісім ядер: два продуктивних cortex-a78 і шість енергоефективних cortex-a55. За можливості графіки відповідає відеоприскорювач mali-g68. Пристрій сумісний з фірмовим стилусом magic pencil 2 і працює під управлінням фірмової оболонки magicui 5.0 з мультиоконним режимом і рядом інших корисних функцій.

За охолодження пристрою відповідає спеціальна графітова прокладка площею 26 000 квадратних міліметрів, яка ефективно відводить тепло від процесора. Планшет також оснащується панорамною системою динаміків з підтримкою технології dts: x ultra.

Вартість базової версії honor pad v7 (6/128 гб) з wi-fi становить $309. Модифікація 8/128 гб коштує $ 355, а флагманська версія з 5g-модемом і конфігурацією 6/128 гб оцінена виробником в $402. Крім того, вендор представив фірмову bluetooth-клавіатуру за $62, а також стилус magic pencil 2 за ціною $85. Старт продажів новинки запланований на 30 вересня.