Інсайдери: автори heavy rain і detroit працюють над грою по star wars

68

Схоже, стало відомо, чим останнім часом займалася quantic dream-майстри інтерактивного кіно з франції, що подарували нам heavy rain і detroit: become human. Якщо вірити чуткам і навіть передбачуваним натяків від самої компанії, це інтерактивне кіно по «зоряним війнам».

Інсайдер том хендерсон дуже лаконічно натякнув на прийдешній анонс — він опублікував в twitter колаж з андроїдом саймоном з detroit: become human, поверх якого накладені синій і червоний світлові мечі. Що цікавіше, під постом поставила лайк сама студія quantic dream. Правда, не зовсім зрозуміло, про що саме йде мова: про швидкий анонс цього проекту або тільки про початок співпраці між quantic dream і франшизою disney.

За інформацією французького інсайдера gautoz, гра знаходиться в розробці близько 18 місяців — невідомо, як далеко просунулася розробка і чи буде цей тайтл наступним в лінійці quantic dream. Реліз detroit: become human відбувся більше трьох років тому, тому можна сміливо припустити, що анонс нового тайтла студії, чим би він не був, вже не за горами.

Нагадаємо, що попередня її гра вийшла 24 квітня 2018 року і отримала середній бал в 78/100 на metacritic. Роком пізніше відбувся реліз в steam, і з тих пір про новий проект quantic dream чути нічого не було.