Instagram facebook instagram згубно впливає на психіку підлітків і facebook про це давно відомо

75

0 instagram facebook instagram згубно впливає на психіку підлітків і facebook про це давно відомо

Компанія facebook була обізнана про те, що instagram надає згубний вплив на психічне благополуччя підлітків. Про це пише wall street journal. Видання процитувало дослідження facebook, проведені за останні три роки, в ході яких вивчалося, як instagram впливає на душевний стан юних користувачів.

Cnbc

В одній з внутрішніх презентацій facebook говорилося, що серед підлітків, які повідомили про суїцидальні думки, причиною проблеми назвали instagram 13% британців і 6% американців. Також 32 % дівчат-підлітків заявили, що, коли вони були в поганому настрої, перегляд instagram змушував їх відчувати себе ще гірше. На погіршення морального стану після перегляду стрічки instagram поскаржилися і 14% хлопчиків.

Хоча facebook дійшов висновку, що instagram не завдає відчутної шкоди психіці підлітків, згідно з даними wall street journal, функції, які компанія визначила як найбільш шкідливі, є ключовими елементами бізнес-моделі соціальної мережі. За даними досліджень, instagram підштовхує користувачів до перегляду шкідливого контенту і викликає звикання. Причому всі ключові функції соціальної мережі поєднуються таким чином, щоб викликати у користувача залежність.

За словами facebook, компанія працює над мінімізацією шкоди, завданої instagram. Компанія навіть працює над версією програми для дітей молодше 13 років. Варто відзначити, що саме на молодих користувачів базується успіх instagram. Більше 40 % аудиторії соціальної мережі складають люди у віці до 22 років.

Глава відділу громадської політики instagram заявила, що компанія працює над тим, щоб відвернути користувачів соціальної мережі від контенту, на якому вони зациклені. Нові алгоритми повинні підштовхнути користувачів до перегляду надихаючих і надихаючих матеріалів, що, в свою чергу, має підвищити їх моральне благополуччя.