Instaplus.me – просування і розкручування Instagram

1413

Всім привіт! Затіяв нещодавно створення облікового запису в Инстаграме, для одного з моїх клієнтів. Тематика у нього “вузька”, шнурки для взуття. Природно, мало цікава широкій публіці, а розкрутити instagram акаунт треба і набрати передплатників треба. Вручну все це справа збирати довго і клопітно, тому пішов на пошук відповідного сервісу по розкрутці профілю в instagram, ну або який-небудь, щоб не забанили відразу і більш менш живих передплатників назбирати. Після недовгих пошуків зупинився на хмарному сервісі InstaPlus. Про нього і піде мова далі.

Перше, ніж зачепив мене цей сервіс, так це тим, що він хмарний. Тобто не треба бути прив’язаним до комп’ютера, можна управляти і зі смартфона і з планшета. Головне, щоб було підключення до інтернету. Ну і по ряду причин керувати легше зі смартфона або планшета легше, але про це пізніше. Зараз про головні фішки і переваги instaplus.me.

InstaPlus.me – основні переваги

 • Як вже писав вище, управління сервісом здійснюється з будь-якого пристрою, планшет, комп або смартфон, головне, це доступ до мережі інтернет, відповідно, можна працювати з будь-якої точки планети.
 • Не треба нічого завантажувати і встановлювати на комп’ютер. Все зберігається на серверах, що в свою чергу забезпечує надійність і безпеку. Не треба, як у інших схожих ресурсах, думати про проксі! Всі завдання по розкрутці аккаунта instagram ведуться безпосередньо на сервері. Ви просто створюєте завдання, запускаєте її і можете сміливо займатися своїми справами, сервіс все інше зробить сам.
 • Дуже радує око не завантажений різними налаштуваннями інтерфейс сервісу, що дозволяє почати просування акаунтів Instagram за кілька кліків мишкою навіть новачкові в цій справі.
 • Можна додавати відносно нові акаунти (від 1 місяця), більш молоді не рекомендую, оскільки є шанс потрапити в немилість і бути заблокованими з боку адміністрації Инстаграма. Між підключеними акаунтами можна легко переключатися й управляти просуванням.
 • При виникненні труднощів з налаштуванням та запуском завдань, можна сміливо звертатися в техпідтримку, яка по справжньому крута, яка не тільки дуже швидко відповідає, а ще консультує і допомагає вам у просуванні Instagram 24 години в добу 7 днів в тиждень.
 • Ну і останнє з основних переваг Instaplus, це те, що він реально швидкий в роботі. Швидкість не та, що залежить від швидкості підключення до інтернету, а то, що ви можете побачити перші результати просування акаунтів вже через пару годин після старту. Погодьтеся, що такого відгуку вам не зможе забезпечити жоден інший сервіс.
 • Рекомендую до прочитання: Розкрутка і просування Instagram самостійно

  Функціональні особливості сервісу InstaPlus

  Переваги – це добре, але треба уточнити, що ж нам дає сервіс і чим він допоможе в розкручуванні аккаунта instagram. Вазі терміни знайомі, тому сильно розписувати не буду, що і навіщо, все і так зрозуміло:

  • МассЛайкинг – автоматизований пошук по геометкам і хэштегам з проставленням “Лайків” на фото, так само є можливість ставити “лайки” за списком передплатників ваших конкурентів.
  • МассФолловинг – автоматичний пошук по цільовій аудиторії хэштегам і геолокациям, з подальшою підпискою на акаунти, а так само підписка на instagram-акаунти передплатників конкурентів.
  • Просунута функція “Лайк+Підписка” – як правильно її назвали творці сервісу “Інтелектуальна функція” яка додає від 30% до 40% до ефективності просування вашого профілю в инстаграме, за рахунок одноразового проставлення “лайків” на фото і підписки на аккаунт, які були відібрані згідно сформованого завдання, знову ж таки грунтуючись на хэштегах, геометках. Хоча ось тут я б посперечався, коли мій профіль лайкает хтось і тут же підписується на мене, то це насторожує, я таких зазвичай игнорю (ІМХО).
  • Відписка – судячи з назви все стає зрозуміло, автоматична відписка від взаємних передплатників при досягненні ліміту.
  • Коментарі – досить цікава функція, яка імітує спілкування живої людини за допомогою розсилки унікальних, заздалегідь створених вами, коментарів з акаунтів цільової аудиторії.

  Всі вищеперелічені функції працюють одночасно з 5-ма різними акаунтами instagram.

  Ціни на послуги сервісу InstaPlus

  Що стосується розцінок, то для такого функціоналу по розкрутці инстаграма вони досить демократичні (рис. 2). Оплата відбувається за допомогою ROBOKASSA, що дуже зручно при використанні Яндекс.Грошей.

  Продвижение в Инстанграм цены

  рис.2

  Як користуватися сервісом InstaPlus.me

  Далі постараюся коротко описати послідовність дій по створенню завдань для просування аккаунта в instagram. Всі дії буду описувати на прикладі свого особистого облікового запису, т. к. новий, який для клієнта по шнурку поки не запускав в обіг, молодий він (аккаунт).

  Рекомендую до прочитання: SocialKit – програма для професійної розкрутки Instagram

  Вкладка “Створити завдання”

  Инструкция работы с вкладкой Создать задание

  рис.3

  Крок перший. Вибираємо акаунт instagram для розкрутки, якщо ви його ще підключили до сайту, то натисніть на кнопку “Додати запис”.

  Крок другий. Тут треба вибрати задачу, яка вам найбільше підходить, усього їх п’ять:

 • Лайк – автоматично проставляє лайки.
 • Передплата – автоматично підписуємося
 • Відписка – автоматично повідписуємося
 • Коментар – пише коментар, складений вами.
 • Лайк + Передплата – одночасно лайкает і підписується
 • Крок третій. Найбільш важлива функція з вибору джерела. Включає в себе 4 види джерел:

  Геолокація – потрібно в тому випадку, коли вам потрібно залучати аудиторію в певному географічному місці. Найбільш підходить для акаунтів магазинів, салонів краси, ресторанів і т. п. Використовувати геолокацію можна наступним чином:

 • Включаємо на телефоні Instagram і переходимо у вкладку пошук, де набираємо назву місця, наприклад Вітебськ ж/д вокзал
 • Вибираємо запропоновану нам місцевість – ЗАЛІЗНИЧНИЙ Вокзал Вітебськ, вибираємо не хештег, а саме місцевість (рис.4)
 • У новоствореній галереї вибираємо будь-яку публікацію і копіюємо посилання з меню опцій (рис.5)
 • Цю посилання вставляємо в відповідне поле на instaplus
 • instagram раскрутка аккаунта

  рис.4

  раскрутка профиля инстаграм

  рис.5

  Хештег – за допомогою даного джерела ви можете підбирати користувачів за інтересами. Наприклад я цікавлюся бігом на довгі дистанції, відповідно акаунт у мене спортивної спрямованості, значить теги треба вибирати відповідні типи #бегвминске, #running і т. п.

  Користувач – це дуже корисний, на мій погляд, джерело, для просування “молодих” акаунтів инстаграма. Сенс полягає в тому, що ви можете вибрати розкручений обліковий запис, вказати тут його логін і система сама знайде всіх його передплатників (вашу цільову аудиторію) і почне їх “підгортати”, ставити лайки, підписуватися, коментувати.

  Список користувачів – це вже для досвідчених товаришів, як сказано для тих, хто “в темі”. У тому випадку, якщо у вас є список акаунтів instagram, які за всіма параметрами підходять під ваші запити і ви хочете привернути увагу користувачів, то даний джерело безсумнівно вам підійде. Хочу додати ще одну “фішку” творців сервісу – інструмент для збору і фільтрації користувачів. Це окремий продукт, який не знаходиться на головному сайті, але користувачі инстаплюс його можуть використовувати. Ну буду описувати його функціонал, оскільки тут є докладний мануал на цю тему (обов’язковий до опрацювання).

  Кількість фото – тут треба вказати кількість фото, які треба лайкнути або кількість акаунтів, на які треба підписатися. Щоб не отримати бан за підвищену активність, досвідченим шляхом було виявлено робоча схема массфолловинга. Незважаючи на те, що ваш акаунт instagram не молодий і йому більше місяця з дня створення, не рекомендую відразу запускати 1к підписок/лайків на добу. Ось робоча схема, дотримуючись якої не було отримано жодного бана облікового запису.

 • У перший день запускаємо МФ на 100-150 підписок.
 • Другий день запускаємо МФ на 200-300 підписок.
 • Третій день запускаємо МФ на 400-600 підписок.
 • Четвертий день запускаємо МФ на 500-750 підписок.
 • На п’ятий день МФ на 1000 підписок.
 • На цьому буду закруглятися. Для початку розкрутки профілів instagram інформації достатньо, інші функції не представляють нічого більш складного, ніж було написано. До того ж, у них по справжньому крута технічна підтримка, яка не тільки відповідає дуже швидко, а ще консультує і допомагає клієнтам в просуванні. Заходьте і реєструйтеся instaplus.me.

  Удачі вам у розкрутці instagram!