Інструкція з підняття Тіц (частина 1)

465

Підняття Тіц з допомогою безкоштовних посилань.

Всім привіт! Останнім часом зовсім закинув блозі, що мене зовсім не радувало. Звичайно, на це були поважні причини. Купа роботи, а так само навчання. Намагаюся, не дивлячись на вік (38 років), постійно вивчати нове і не зупинятися на досягнутому. Сам себе не похвалиш… :) Так от, останнім часом, текстова складова будь-якого сайту має величезне значення в просуванні, тому довелося грунтовно повивчати основи копірайтингу, про що згодом обов’язково напишу пару трійку статей. А сьогодні, хочу зібрати в “купу” всі відомі мені і нарытые на просторах інтернету способи підняття Тіц сайту.

Невеликий відступ, багато де пишуть і говорять, що Тіц вже не той, що мовляв нарощування Тіц не впливає на ранжирування і т. п. За моїми спостереженнями, все в точності до навпаки. Тому, хто так не вважає, може далі не читати, а іншим-ласкаво просимо!

Розмірковуючи над тим, де в наш нелегкий час розмістити посилання на сайт, не варто забувати про те, що ПС в першу чергу вітається цитування, а потім уже посилання. Існують посилання з профілів трастових або “жирних” сайтів, що вони слабко впливають на Тіц. Посилання з форумів краще передають Тіц, але потрібно посилатися на різні сторінки та посилання повинні бути і анкорными і безанкорными, хоча посилання з форумів найчастіше як раз безанкорниє.

Посилання з повідомлень у форумах – краще передають ТиЦ, ніж посилання з профілів і набагато швидше індексуються. Правда займатися відвертим спамом теж не рекомендую. Намагайтеся знаходити тематично близькі до вашого сайту форуми і там розміщувати спочатку запитання, а потім, не відразу, відповідь на нього з посиланням на свій ресурс. В разі того, якщо ж ваше посилання буде по темі, то за неї навіть спасибі скажуть, так і додатковий трафік буде.

Рекомендую до прочитання: Мета теги

Посилання з форумів на нові статті в блозі для нарощування ТиЦ

При створенні якоїсь теми на блозі, цитуєте резервні частина тексту зі своєї статті і вставляєте на тематичний форум з посиланням на першоджерело. Бажано щоб у статті на вашому сайті була картинка і щоб ця картинка була унікальною.

Перед цитуванням не забувайте вебмастере Яндекса, в розділі Вміст сайту –> Оригінальні тексти додати тексти зі свого сайту, щоб Яндекс вважав ваш сайт першоджерелом інформації. Або дочекайтеся, поки ПС проіндексують нову статтю.

Також рекомендую вставляти картинку в повідомлення на форумі. Це не складно. У різних форумах по-різному вбудовуються посилання. У деяких форумах просто потрібно вказати адресу посилання. Або вставити посилання через спеціальний код:

[stextbox id=”grey” caption=”Код вставки картинки на форум”][img]http://forum.site.ru/img/1.jpg [/img][/stextbox]

Щоб вказати наш сайт в якості джерела картинки і безпосередньо послатися на нього, використовуйте такий код:

[stextbox id=”grey” caption=”Картинка посилання”][url=http://site.ru][img]http://site.ru/img/1.jpg[/img][/url].[/stextbox]

Благо, що таким чином можна вставляти картинки на більшості форумів.

Посилання з форумів – обмін лайками, плюсами і т. п.

Можна запропонувати на форумі обмін плюсиками в Google або лайками в Facebook. У таких топіках люди розміщують посилання на свої сайти, щоб інші форумчани з теми могли натискати на «+» або на лайки на цих сайтах. На форумі http://forum.searchengines.ru (Тіц 2000) досить довго створювалися такі теми, і тільки нещодавно такі теми почали закривати. Якщо у вас є бажання отримати посилання з цього ресурсу, зайдіть у розділ для новачків і попросіть допомоги у просуванні свого сайту http://site.ru по цікавить вас запитом запит вкажете свій), але нічого не виходить. І вам обов’язково щось порадять, і посилання на ваш сайт залишать. Але це дуже поважний форум і зловживати такими речами на ньому не рекомендую.

Рекомендую до прочитання: YouTube розкрутка

Пошук тематичних форумів

Насправді форумів, де ви можете розмістити посилання на ваш сайт безліч. І при чому хороших форумів. Давайте подумаємо, де ви можете природним чином посилатися на ваш сайт. Припустимо у вас є блог про дієти для схуднення. Вам підійдуть такі форуми:

 • жіночі форуми
 • форуми про схуднення та фітнес
 • кулінарні форуми
 • і т. п.

І на всіх форумах схожої тематики ви зможете розмістити природну посилання. Пошук форумів здійснюється наступним чином:

 • у пошуковому рядку вводимо команду inurl:
 • після двокрапки пишемо, що нам потрібно, в нашому випадку forum
 • Повинно вийде таке – inurl: forum. Тиснемо enter і отримуємо неймовірну кількість посилань на форуми різних тематик.

  Поиск форумов

  Далі справа техніки, ставимо галку “Шукати в знайденому” і шукаємо своє ключове слово.

  Поиск тематических форумов для поднятия ТиЦ

  В результаті отримуємо тематичні форуми саме під ваш запит.

  Тематические форумы для наращивания ТиЦ сайта

  Сайти з можливістю безкоштовного розміщення посилань.

  • Трастові сайти, з можливістю розмістити посилання в профілі.
  • Dofollow блоги
  • Сайти, де можна розмістити посилання на ваш сайт: рейтинги, розсилки, блогохостинги і т. д.
  • Каталоги. Вибирайте для розміщення максимально тематичні і хороші каталоги.

  [stextbox id=”info” caption=”База трастових сайтів”]

  Як бонус додаю файл з Базою трастових сайтів. Для отримання посилання треба твітнуть або лайкнути :)

  База трастових сайтів

  [/stextbox]

  На сьогодні досить. Перша частина інструкції щодо нарощування Тіц закінчена.