Інструкція з підняття Тіц (частина 2)

444

Купівля вічних посилань

Всім привіт! В продовження теми підняття Тіц сайтів з допомогою безкоштовних методів, сьогодні хочу торкнутися платну частину цього процесу. Тобто всім відому покупку посилань на різних біржах і агрегаторах. Скажу відразу, що я не є ярим прихильником покупки посилань. Тому, крім особистого досвіду у написанні статті враховувалися рекомендації з різних джерел, найбільш корисні для нарощування ТиЦ, на мій погляд.

Основним моментом в платному нарощування ТиЦ – побір донорів. Донори повинні бути не заспамленние. У будь-якого сайту є початковий траст, ясна річ, що він не великий, але він є. І в силу цього споконвічного трасту посилання з таких сайтів працюють і для Тіц і для зростання позицій. Якщо над сайтом не ведуться роботи, він не розвивається, у нього не з’являються вхідні посилання, а кількість зовнішніх посилань зростає – сайт втрачає навіть цей початковий траст. Існує думка, що якщо у сайту більше 50 зовнішніх посилань, то такі посилання мало впливають на Тіц. Як ви розумієте, на біржах типу Сапи , сайтів з такою невеликою кількістю зовнішніх посилань дуже мало, але, тим не менш, такі сайти є.

Досить довго працювала тема, коли в сапі купувалися посилання з сайтів, які нещодавно (1-7 днів) були додані в сапу. Купуючи посилання таким чином на 1000 рублів, можна було отримати ТиЦ в районі 100 одиниць, що було дуже непогано. Ясна річ, що з часом така технологія працює на порядок гірше і дає десь 10-30 Тіц.

Природність посилань

Важливе значення має те, щоб посилання були природними. У довідці Яндекса зазначено, що природні посилання – краще передають Тіц. Так що вам потрібні посилання з таких слів: тут, тут, на сайті, подивитися, джерело статті, далі, http://site.ru/, http://site.ru/stranica-saita.html.

Аналіз посилальної маси сайтів, які стали популярні природним чином, показує: 80% їх посилань це посилання у вигляді домену – http://site.ru/ та посилання на конкретну сторінку. При чому посилань на конкретну сторінку навіть більше, ніж посилань на домен сайту.

Рекомендую до прочитання: Головні способи збільшення індексу цитування

Природність донорів

Зазвичай подібні сайти посилаються на подібні. Це мається на увазі і приблизна тематика і показник Тіц сайтів. Тобто не варто купувати посилання з кулінарних сайтів на сайт з продажу авто. Також потрібно шукати і тематичних донорів. Щодо нарощування ТиЦ існує безліч способів і схем.

Це приклад закупівлі вічних посилань, щоб сайту з Тіц 0 отримати ТиЦ 10:

 • Посилання з сайтів схожої тематики, з Тиц 10-40 – 60% посилань.
 • Посилання з Новинних сайтів з різними Тіц від 10 до 300 – 20% посилань.
 • Посилання з сайтів вашої тематики, які є в ЯК – 20% посилань.
 • Не лякайтеся, що в списку є посилання з новинних сайтів, на біржах вічних посилань GoGetTop і PR Sape, є новинні сайти, які розміщують посилання за 2,5-7 доларів.

  Як я писав вище, не часто доводилося вдаватися до послуг бірж, але, останнім часом, довелося. З усього різноманіття я зупинився на купівлю “вічних посилань в Sape і GoGetTop. Останній мені дуже сподобався інтерфейсом і службою техпідтримки. Так само, у них є три непоганих переваги перед іншими:

 • Покупка посилань “В розстрочку”
 • Покупка посилань “Як у конкурента”
 • Покупка посилань в тематичних пакетах ( Авто, Будівництво та Жіноча тематика)
 • Кожен з пакетів включає в себе 3 пропозиції для розкрутки вашого сайту:

  GoGetTop - продажа вечных ссылок в рассрочку

  Ясна річ, що не обов’язково вдаватися до купівлі цих пакетів. Можна з легкістю створити свій проект на будь-який бюджет.

  Особливо вдаватися в тонкощі створення проектів не буду, т. к. там все до неподобства просто і зрозуміло. Зайшли, зареєструвалися і вперед. Якщо щось не зрозуміло, завжди можна звернутися в підтримку, вони відповідають швидко і по суті.

  Рекомендую до прочитання: Оптимізація контенту блогу

  Ну і в кінці цієї статті скажу, що я особисто купую тільки вічні посилання, статті та огляди. Орендними посиланнями не промишляю взагалі ІМХО