Intel розраховує на власний “ефект zen” з майбутніми архітектурами

67

Сайту wccftech вдалося переглянути відеоінтерв’ю генерального директора intel патріка гелсінгера (patrick gelsinger), і неминуча при переробці такого матеріалу в текст затримка подарувала блогерам багату їжу для недільних новин.

Джерело зображення: intel

Одне з питань ведучого стосувалося умовного «моменту zen для intel», який мав на увазі появу процесорної архітектури, здатної повернути компанії колишні позиції на ринку. Або, принаймні, помітно пожвавити конкуренцію в сегменті процесорів.

Патрік гелсінгер не упустив можливості, щоб розповісти про переваги гібридної архітектури процесорів alder lake, які вийдуть на ринок восени, але реальні надії на прорив глава intel пов’язує з якимись майбутніми архітектурами, які поки не покидають стін лабораторій компанії. Принаймні, він обіцяє “драматичний крок вперед” з точки зору швидкодії приблизно через два роки.

В серверному сегменті intel відігратися за згаяне через три або чотири роки, тому і тут ставки робляться на якісь перспективні розробки. Принаймні, глава intel визнає, що в серверному сегменті протягом певного періоду компанія відставала від amd. Повернення втрачених позицій новий керівник intel вважає одним з пріоритетних завдань.