Inwin представила незвичайні збірні комп’ютерні корпуси airforce і explorer

35

Компанія inwin представила два незвичайних комп’ютерних корпуси airforce і explorer. Обидві новинки розраховані на любителів самостійної збірки пк. Самі корпуси модульні і теж вимагають збірки. Airforce призначений для материнських плат розміром до e-atx, компактна модель explorer призначена для плат формату mini-itx.

Джерело зображення: inwin

Корпус inwin explorer складається з 10 деталей. В якості матеріалів новинка використовує посилений пластик abs, а бічні панелі корпусу виготовлені із загартованого скла. Виробник пропонує два колірних варіанти-bone white і justice white.

Розміри корпусу explorer складають 392х285х307 мм.виробник передбачив у ньому наявність місця для трьох слотів розширення, установки одного накопичувача типорозміру 3,5 дюйма і двох накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма. На верхній стінці дозволяється установка до двох вентиляторів розміром 120 або 140 мм, а на задній — одного. В якості альтернативи пропонується можливість установки сжо з радіатором розміром до 240 мм. До складу корпусу входять три вентилятори охолодження luna al120 з argb-підсвічуванням.

Обмеження по висоті системи охолодження процесора у корпусу inwin explorer становить 160 мм. Такої ж довжини може бути встановлений блок живлення. Довжина карти розширення обмежена 330 мм.

На панелі введення-виведення передбачені один роз’єм usb 3.1 gen2 type-c, два usb 3.0, а також пара роз’ємів для навушників і мікрофона. Новинку компанія оцінила в 120 євро.

Модель корпусу inwin airforce складається з 19 деталей. Основна частина з них виготовлена зі сталі і посиленого пластику abs. Бічні панелі – із загартованого скла. Новинка пропонується в кольорах phantom black і justice white.

Габарити inwin airforce складають 392х285х307 мм. Корпус отримав вісім слотів для карт розширення з допустимою довжиною до 390 мм. Тут дозволяється використовувати процесорний кулер висотою не більше 170 мм і блоків живлення довжиною до до 180 мм.

Усередині місця вистачить для установки до чотирьох накопичувачів розміром 3,5 дюйма і до двох накопичувачів розміром 2,5 дюйма.

На передній стінці передбачені місця для трьох вентиляторів розміром 120 мм кожен. Така ж кількість посадочних місце під пропелери є на верхній стінці. Замість вентиляторів можна встановити сжо з радіатором довжиною до 360 мм.додатковий 120-мм вентилятор розташований на задній стінці. У комплект поставки inwin airforce входять чотири встановлених вентилятора luna al120 з argb-підсвічуванням.