Jonsbo представила компактний пк-корпус v11 з вертикальним і горизонтальним розміщенням

36

Компанія jonsbo анонсувала досить цікавий корпус v11, призначений для побудови настільного комп’ютера невеликого форм-фактора. Пристрій представлений в чорному і сріблястому варіантах колірного виконання.

Джерело зображень: jonsbo

Рішення виконано у вигляді прямокутного паралелепіпеда з округленими ребрами. В обох бічних частинах є сітчасті вставки, що забезпечують хорошу вентиляцію. Для корпусу передбачена можливість горизонтального і вертикального розташування на робочому столі.

Новинка має габарити 170×353×217 мм. Можливе застосування материнської плати стандарту mini-itx, а для карт розширення доступні три слота. Довжина графічного прискорювача може досягати 300 мм.

Є два посадочних місця для 2,5-дюймових накопичувачів. Допускається застосування блоку живлення стандарту sfx довжиною до 110 мм і процесорного кулера висотою до 70 мм.

У фронтальній частині може бути встановлений вентилятор діаметром 140 мм або радіатор системи рідинного охолодження на 140 мм. Інтерфейсний блок містить по одному порту usb type – c і usb 3.0, а також аудіогніздо на 3,5 мм.