Камери для відеоспостереження

9-16-2020

IP-камера Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 (8мм)

 

 

Вирішили купити камеру спостереження?

Не секрет, що на наших очах буквально у всіх сферах науки і техніки відбуваються сплески інновацій, Відкриття та експеримент. Найбільш успішні проекти відразу інвестуються і Виходять на ринок – для нашого ж комфорту і зручності. Одна зі сфер, значність якої для Суспільства Неможливо переоцінити – системи безпеки, а точніше – системи відеоспостереження, що встановлюються для охорони територій приватного, комерційного, державного типу. Цікава річ: ті компанії або особи, що вирішили на цьом заощадити (вважаючи, що купити приховану камеру для них буде недоцільно) у результаті сильно програють, тому що масштаби заподіяної Шкоди та завдання збитків незахищеної теріторіі часто виявляються набагато більші, чим ціна наймоднішої системи відеоспостереження.

Роль І ФУНКЦІЇ камери відеоспостереження

Завдання у апаратури Досить просте: відстежити, чи не намагається пробратися до вас зловмисники. І, якщо це так – Забезпечити вас відеодоказам цього неподобство. «Зіркій» об’єктив фіксує ті, що відбувається, а сам прилад конвертує інформацію, передачі у виді електричного сигналу на відеореєстратор – зберігач усіх записів. Передача відбувається або традиційними проводами, радіоканалом або по wi-fi – в бездротових камерах). Як результат: за потребою у будь-який момент є можливість підняті Історію записів і найти винних. Часто паралельно також організовують Передачу даних на монітор диспетчера, де ВІН в режимі реального часу стежить за порядком – це дозволяє запобігти злочину. Але тут не обов’язково Говорити про шахрайство – з таким самим успіхом «вічко» встановлюються для контролю роботи персоналу на підприємстві, в Навчальних, дитячих і торгових закладах, для охорони приватних будинків.

Бувають Такі типи відеокамер: аналоговий та цифровий, гібридна камера, IP-камера. За конструкцією: купольні, для вулиці, мініатюрні, поворотні, модульні, Бездротові, корпусні. Максимально детально про всі Відмінності (Роздільна здатність; Кількість мегапікселів; можливість дзеркального відображення і Підключення; Особливості кутів Огляду; підтримка ОС; наявність стисненого Даних; сумісність; шумо заглушення; степені захисту оболонки; режими день / ніч; інфрачервоний освітлювач и так далі) ви можете Прочитати в характеристиках і опис на сайті  https://activka.ua/

Асортимент і ціни в ACTIVKA

В ACTIVKA уявлень широкий каталог товарів для безпеки і відеоспостереження від провідних брендів: Dahua, DOM, Hikvision, Green Vision, Atis та інші. Вся продукція поставляється в повній КОМПЛЕКТАЦІЇ від виробника з обов’язковим гарантійнім талоном та інструкціями. Замовлення робиться Досить просто: за кілька кликів ви вибираєте вподобання модель, вказуєте Бажано в спосіб оплати і свою адресу доставки (актуально для Києва, Одеси, Львова, Харкова та других міст України) .Також є безкоштовна самовивіз з Пунктів обслуговування.

Камері відеоспостереження

ТОП товарів з низьких ціною в групі

  • Муляж камери Trends CAMERA DUMMY BALL (0963)
  • Муляж купольної камери відео-спостереження Чорний (R0596)
  • Муляж камери DUMMY 1100 CAMERA Сріблястий (008076)

У 2020 году в ACTIVKA часто купують

  • IP-камера TP-Link Tapo C200
  • Відеокамера Hikvision DS-2CE16D7T-IT5 (3.6 мм)
  • Відеокамера Partizan AHD варіфокальна CDM-VF33H-IR FullHD

 

  • Відеокамера Partizan зовнішня AHD Partizan COD-331S FullHD v1.0
  • IP-камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic 360
  • IP-камера Xiaomi Home Security Camera 360 1080p