Kena: bridge of spirits надійшла в продаж і отримала перші оцінки від критиків

79

Фентезійний пригодницький екшен kena: bridge of spirits від незалежної студії ember lab вже пішов у реліз, а перші рецензії від представників профільної преси почав отримувати лише зараз.

Джерело зображень: ember lab

До моменту публікації матеріалу у kena: bridge of spirits на сайті агрегатора metacritic накопичилася 21 оцінка: на версію для playstation 5 довелося 19 оглядів, а на pc — два. Видання для playstation 4 рецензій поки не удостоїлося.

Середній рейтинг kena: bridge of spirits становить 85 з 100 % (ps5). Примітно, що ні від одного порталу, за винятком pc gamer з його 65 % (найнижчим з доступних балів), гра не отримала менше 80 %.

В kena: bridge of spirits журналістам припала до душі візуальна складова, спонукає до дослідження закутків світ, еволюціонує по ходу гри бойова система і чарівні помічники головної героїні — гнилички.

З мінусів kena: bridge of spirits рецензенти виділили малу кількість нових ідей, одноманітність головоломок ближче до кінця, нерівномірний баланс складності, не найвидатнішу історію і проблеми з кадровою частотою в заставочних роликах.

Kena: bridge of spirits пропонує в ролі юної духовної вожатої кени відправитися у віддалене село з метою розшукати священний гірський вівтар і дізнатися секрети загубленого поселення, ліс навколо якого став пасткою для блукаючих духів.

Реліз kena: bridge of spirits відбувся сьогодні, 21 вересня, на pc (epic games store), ps4 і ps5. Як було оголошено незадовго до прем’єри, проект містить субтитри російською мовою.