Класична колекція castlevania advance collection вийшла на nintendo switch, playstation 4, xbox one і пк

89

Компанія konami представила класичну колекцію castlevania advance collection, ігри якої виходили на консолі game boy advance (32-розрядна портативна ігрова система компанії nintendo) — виходить вона сьогодні ж на nintendo switch, playstation 4, xbox one і пк. Вартість – 20 доларів (~1 450 рублів).

Склад колекції:

  • castlevania: circle of the moon — 2001 рік випуску — це перша гра castlevania, випущена для game boy advance! історія слідує за натаном грейвсом, учнем мисливця на вампірів, який разом зі своїм вчителем входить в замок дракули, щоб запобігти жахливому поверненню графа. Комбінуйте карти дій і атрибутів, щоб створити більше 80 унікальних ефектів заклинань, від вогняних батогів до крижаних хуртовин з «подвійною системою настройки».
  • castlevania: harmony of dissonance – 2002 рік випуску-це друга гра castlevania, випущена на game boy advance! грайте за жюста бельмонта, онука легендарного мисливця на вампірів саймона бельмонта! ця гра привнесла в франшизу безліч нових функцій, таких як режим “boss rush «і система» spell fusion”, яка дозволяє гравцям комбінувати допоміжну зброю з книгами заклинань, щоб вимовляти руйнівні заклинання.
  • castlevania: aria of sorrow – 2003 рік випуску-третя і остання гра castlevania на game boy advance! сома круз, молодий студент з обміну з японії, якимось чином залучений у вічний цикл перевтілень самого темного лорда. Яку роль у всьому цьому відіграє сома? чи зможе він повернутися в свій світ? aria of sorrow також представила абсолютно нову систему атаки під назвою “tactical souls”, яка дозволяє сома круз захоплювати душі убитих монстрів, щоб отримати їх здібності. (всього 100 + здібностей!). Aria of sorrow також містить масу контенту в новій грі+.
  • castlevania: dracula x (виходила на приставці snes) — 1995 рік випуску — це переосмислення культової гри castlevania: rondo of blood. Випущена на super nintendo entertainment system (snes), dracula x була визнана однією з найскладніших ігор castlevania, коли-небудь створених. Темний лорд граф дракула знову повстає з мертвих, щоб відродити сили темряви і знищити цей зіпсований світ і створити новий. Ви-ріхтер бельмонт, спадкоємець сім’ї бельмонтів, і ви вирушили в замок дракули, щоб перемогти його злого господаря. Пробийтеся через замок дракули і перемагайте найсильніших ворогів за допомогою нової спеціальної атаки»item crash”!

Нові функції для поліпшення ігрового досвіду

  • галерея 8>—>- перегляньте відскановані зображення оригінальних дизайнів упаковки і відкрийте для себе неймовірні твори мистецтва, ніколи раніше не показуються публіці.
  • вибір регіону rom 8>—>- ви можете вибирати між японською, американською та європейською версіями для кожної гри.
  • енциклопедія 8>—>- дізнайтеся більше про всі три ігри консолі gba в їх спеціальній енциклопедії. Детальна інформація про ворогів, система dss, система tactical soul і система spell fusion допоможуть вам по-справжньому освоїти унікальну бойову систему кожної гри!
  • музичний програвач 8>—>- слухайте будь-який з чотирьох повних саундтреків в будь-який час. Ви навіть можете створювати свої власні списки відтворення!

Нові функції:

  • зберегти / завантажити 8>—>- тепер ви можете швидко зберегтися і перезавантажитися в будь-який момент гри. Навіть прямо перед смертельною атакою самого дракули.
  • перемотування назад 8>—>- тепер ви можете перемотати стан гри на кілька секунд, щоб отримати другий шанс. Це майже як воскресіння…

Скріншоти: