Кого варто ролити тарталью або ху тао в genshin impact 2.2?

30

у патчі 2.2 в genshin impact гравцям доступно 2 банера подій персонажа. Першим з них є банер зимове розставання з тартальей, а другий буде містити ху тао. Спробуємо визначити який банер і кому буде краще крутити.

Розклад банерів 2021

Молитва події тартальї

На даний момент вона вже вийшов, і всі персонажі в банері відомі. Крім самого тартальї в ньому також присутні наступні 4️ ️ персонажі:

  • нін гуан-гео персонаж, що виконує роль основного дд;
  • чун юнь-кріо персонаж, що виконує ролі основного дд і саппорт дд;
  • янь фей — піро персонаж, що виконує роль основного дд.

Розглянемо більш детально самого тарталью, зірку даного банера.

Герой є гідро лучником і виконує ролі основного і другорядного дд. Це дуже сильний персонаж, що завдає величезної шкоди і здатний видавати цифри шкоди вище 1млн. Але даний герой зовсім не є простим і не позбавлений недоліків.

Основною складністю і мінусом можна назвати те, що тарталья не є «фуллтайм» дд і не може постійно перебувати на полі бою, зберігаючи дпс групи. Основою його сили є стійка ближнього бою , в яку він входить при активації елементального навички. Особливість стійки в тому, що тарталья може перебувати в ній обмежений час, при цьому, чим довше він в ній знаходиться, тим довше вона відкочується.

Через це гравцеві необхідно навчитися дотримуватися певних таймінгів-помічати час перебування в стійці і розуміти, як довго вона буде кд скілла.

Також варто врахувати механіку відливів , особливих міток, які тарталья вішає на ворогів. Сама система є більш складною в описі, ніж в застосуванні, але наявність міток критично для максимізації шкоди.

Тарталью використовують кількома способами:

  • як другорядного дд — тут персонаж покликаний закрити проміжки в утраті основного дд, зазвичай він входить у стійку, дає над ход і кілька атак;
  • револьверною групі — тарталья здає свій над ход у ближній стійці та, при необхідності, завдає кілька атак;
  • в ролі основного дд — тут необхідно чітко підібрати групу і дотримуватися таймінги.

Якщо звикнути до відкатів і правильно підібрати групу, тарталья прекрасно показує себе як основний дд. Багато радять отримати на нього хоча б с1, а для китів і зовсім с6. Але на ділі при правильній грі тарталья зовсім не потребує сузір’ях. Якщо у вас є думка отримати с1 або крутити його сигнатурний цибулю, то відповідь — звичайно ж цибулю, якщо у вас немає альтернатив. В інших випадках, без сузір’їв даний персонаж буде злегка неповноцінним дамагером.

Детальніше про аналоги і цибулі полярна зірка.

Сузір’я тартальї це скоріше милиці для новачків. Якщо ж ви граєте цим персонажем постійно, вони не принесуть вам особливої користі. Виходячи з цього розрахунку, найкорисніші сузір’я це с3 і с5.

Чи складно навчитися грати за тарталью? ні, все, що потрібно гравцям, це ознайомитися з гайдами і просто грати — ви досить швидко звикнете до його таймінгів. Чи важко підібрати йому групу? теж ні-всі персонажі в його паті це 4️️, які, до того ж, рекомендуються для отримання всім гравцям. Найголовніше, щоб вам подобався його геймплей.

Молитва події ху тао

Другий банер імовірно буде називатися момент цвітіння.

На момент початку патча 2.2 відомий тільки один персонаж, який буде в ньому разом з ху тао, і це — тома. Тома — 4 ⭐️ піро персонаж, який виконує роль саппорт дд і одночасно саппорта, здатного давати групі прекрасний щит. Цей герой може стати дуже корисним у багатьох ситуаціях.

Сама ху тао є дуже потужним пирогом, здатним завдавати величезної шкоди атаками і видавати цифри утрати понад 1 млн своєї ультої. Грати їй дуже приємно і зручно.

Головним недоліком можна вважати те, що активація елементального навички споживає її хп . Втім, навички ху тао скалюються від хп, тому свого здоров’я у неї предостатньо. До того ж максимальної шкоди від її ульти можна отримати тільки маючи менше 50% хп .

Наявність щита в групі, в більшості випадків, вирішує всі недоліки ху тао. До слова, тома буде цілком хорошим претендентом на роль щитовика в її команді.

При цьому ху тао не вимагає яких або особливих навичок від гравця. Вона досить проста в управлінні, але вимоглива до підбору групи. І при цьому досить потужна, що б показувати кращі результати навіть на найвищих поверхах безодні.

Детальніше про білди ху тао і томи дивіться в наших спеціальних гайдах.

Висновок

Для новачків буде більш бажано крутити банер з ху тао, так як грати їй набагато легше, та й сам персонаж вважається одним з найсильніших. До того ж в молитві з нею виходить вельми корисний персонаж.

З іншого боку тарталья також дуже хороший герой, який може показувати прекрасні результати в безодні, але їм потрібно вміти грати, та й ресурсів доведеться вкласти більше. А виходять під час його молитви персонажі по суті своїй є основними дд, і якщо ви не крутите банер заради них, вони навряд чи стануть членами вашої групи найближчим часом.