Компанія bmw підтвердила свою готовність до повної заборони автомобілів з двс в європі з 2030 року

7

Як повідомляє інформаційне видання reuters, генеральний директора німецького автоконцерну bmw олівер циспе офіційно підтвердив готовність компанії припинити продажі автомобілів на двигунах внутрішнього згоряння. І хоча мова йде не про події завтрашнього дня, а поки ще далекому 2030-му році, перспективи цілком зрозумілі.

До слова, такі тенденції спостерігаються у всій європі, оскільки в європарламенті вже давно згадується 2035 рік, як дедлайн для продажу нових автомобілів з двс. Очікується, що до цього моменту повинен бути здійснений повний перехід на електромобілі без будь-якого збитку для вторинного ринку. Причина проста, і вона обумовлена не стільки економічними міркуваннями, скільки питаннями екологічного характеру, про що не перестає говорити весь світ.

У свою чергу, ципсе заявив про повну готовність автовиробника bmw на випадок введення табу на продаж продукції з двс в якомусь окремому регіоні або на всій території євросоюзу. У той же час це не означає повну зупинку виробничої лінії модельного ряду з двс. Принаймні, на відміну від таких гігантів, як volkswagen і general motors, така постановка питання на порядку денному bmw не є актуальною, хоча не виключено, що ситуація зміниться на протилежну в будь-який момент.

У всякому разі, в компанії реально дивляться на речі, віддаючи собі звіт в тому, що до 2030-го року частка продажів електрокарів становитиме не менше 50% від загального ринку.