Кооперативний хоррор haunt chaser вийшов з раннього доступна steam

47

Незалежна студія і видавець clock wizard games , випустила в цифровому магазині steam свій кооперативний хоррор , під назвою haunt chaser , який знаходився в ранньому доступі.

haunt chaser – це кооперативний хоррор для 4 гравців, в який можна грати і в одиночному режимі. Мисливцям потрібно використовувати все своє спорядження, щоб вигнати зло і врятувати бідні душі від мук, розкриваючи при цьому страшні таємниці. Крім того, існує режим групової гри 4 на 1, в якому один гравець бере під контроль паранормальну сутність, а інші – над мисливцями.

haunt chaser розпочнеться з першого сезону “притулок для дітей”. Потім гра буде отримувати ще більше безкоштовних тематичних сезонів з новими картами і об’єктами.

Притулок знаходиться в покинутому селі, де ви почнете відчувати жах з іншими мисливцями. Мета мисливця-звільнити душі змучених дітей з притулку і раз і назавжди вигнати зло, яке переслідувало село, з цього світу. Але пам’ятайте, вона може відчувати вашу душу, кожен ваш крок буде чути самою темрявою. Діти цього не знали! принаймні, мисливці знають, що їх там чекає!