Корисні плагіни для WordPress

513

Десятки корисних плагінів для WordPress

Всім привіт. Сьогодні з’явилося бажання поділитися інформацією про корисні, на мій погляд, плагінах для WordPress. Звичайно, порівнювати їх і бити себе в груди, доводячи, що ці плагіни кращі, трошки не правильно, оскільки кожен з них володіє функціями корисними при одному проекті і абсолютно марними при іншому. Виходячи з цього, пропоную вашій увазі кілька плагінів, які підійдуть, як для початківців, так і для просунутих користувачів WordPress.

SEO плагін WordPress

У зв’язку з тим, що за родом своєї діяльності мені доводиться робити упор на SEO оптимізацію, то на перше місце запропоную Seo плагін by Yoast. Він володіє безліччю корисних функцій, які помітно полегшують життя користувачам і дозволяють відмовитися від таких плагінів, як SEO Pack, All in One SEO Pack, Google XML Sitemaps, Breadcrumb NavXT, і плюс до цього в плагіні присутні ще купа SEO наворотів для WordPress, таких як інтеграція з соціальними мережами, RSS оптимізація, створення XML карти сайту, «хлібні крихти», редагування файлів robots.txt і .htaccess безпосередньо в адмінці WordPress. Завдяки функції імпорту даних, ви моментально можете перейти з All-in-One SEO на Seo by Yoast без прописування заново всіх title, keywords, Description, просто поставте галочку і натисніть кнопку. Загалом, маючи бажання, уважність і рівні руки плагін принесе величезну користь при просуванні та розкрутці сайту.

Збільшення швидкості роботи сайту за допомогою плагіна W3 Total Cache

Наступний корисний плагін, на якому хочу зупинитися, W3 Total Cache. Він зробить ваш веб-сайт набагато швидше, за рахунок підвищення продуктивності сервера, кешування елементів окремо, зменшення часу завантаження сторінок, моментально видаючи відвідувачам сайту потрібний матеріал, а ще він може стискати скрипти.

Рекомендую до прочитання: Як захистити wordpress

Плагіни для WordPress заслуговують уваги

Так само, пропоную вам звернути увагу на наступні корисні плагіни:

  • Плагін nRelate – за допомогою цього плагіна ви зможете виводити зверху або знизу сторінки вашого блогу популярні матеріали, що безсумнівно позначиться на збільшенні кількості кліків.
  • Плагін Defensio Anti-Spam – відносно новий плагін, який являється передовим в фільтрації спаму, шкідливого коду і не нормативної лексики.
  • Плагін Cookies for Comments – цей плагін буде відмінним доповненням до Defensio Anti-Spam і дозволить вам вберегтися від спаму в коментах.
  • Плагін NextGen Gallery – один з кращих плагінів для створення галереї зображень в WordPress. Купа налаштувань і стилів для відображення зображень. Рекомендую.
  • Плагін Soliloquy – відмінний плагін для створення адаптивного слайдера на jQuery. Він має масу різноманітних налаштувань, простий в установці так і у використанні.
  • Плагін Gravity Forms – це професійний плагін преміум класу, за допомогою якого в WordPress створюються форми будь-якої складності. У нього включені всі функції відправки даних, такі як чекбокси, мульти чекбокси, що випадають списки, радіо кнопки, календар, завантаження зображень, завантаження файлів і багато чого іншого. Завдяки цьому плагіну у вас є можливість створити у себе на сайті форму зворотного зв’язку або якоїсь замовлення на послуги або товар. Більш докладно можна почитати на сайті виробника плагіна.
  • Плагін The Events Calendar – за допомогою його можна прописувати, через адмінку, різні події, а потім, в спеціальному віджеті-календарі він показує ці події. Так само існує інтеграція даного плагіна з Google Maps, щоб показувати ще і місце проведення події.
  • Плагін Digg Digg – це корисний плагін допоможе вибрати іконки соціальних закладок, які зможуть відображатися на вашому сайті, як вертикально, так і горизонтально.

Рекомендую до прочитання: Ads by Object Browser

А для підняття настрою пропоную послухати якісний рок