Кредит онлайн на карту

5-24-2020
Онлайн кредит на карту – каким требованиям должен отвечать ...

Ринок мікрокредитування в Україні розвивається неймовірно швидко. Мікрозайми видаються на 3060 днів, тому вони ідеально підходять для невеликих покупок. На відміну від банківських організацій, які відомі своєю бюрократією, МФО набагато лояльніше до позичальників.

 

Ми розробили сервіс з метою посприяти розвитку ринку, допомогти людям оформити кредит онлайн. Вам більше не потрібно їздити у відділення банку, стояти в чергах, втрачаючи час. Немає необхідності доводити співробітникам платоспроможність, збираючи довідки для підтвердження постійного місця роботи і наявності доходу.
Прямо на сайте нашого сервісу , використовуючи кредитний калькулятор ви можете розрахувати суму позики з урахуванням відсотків. Онлайн кредит можна оформити під 1,49%. Сума варіюється в межах від 800 до 5000 гривень, період730 днів.
Мінімальні вимоги до позичальників
Банки намагаються дізнатися максимально багато не тільки про клієнта, але і самому кредиті. Часто потрібно вказати ціль, куди людина збирається витратити кошти. Наприклад, покупка квартири, автомобіля, техніки, оплата навчання і так далі.

Що робити людям без конкретної мети? Часто гроші потрібні просто до зарплати: покупка їжі, оплата рахунків, проїзду та інші побутові витрати. Частина засобів дійсно можна додати до вже наявної сумі і витратити на покупку техніки.
Ми розуміємо людей, які хочуть максимально швидко оформити кредит онлайн. Нам не потрібно розповідати про цілі використання позики, ви можете витрачати кошти так, як захочете. Ми не вивчаємо кредитну історію клієнтів, не вимагаємо офіційного підтвердження місця роботи та довідок про наявність постійного доходу.
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте максимальну комфортні умови:

Моментальна видача кредиту. Розраховуєте позику онлайн підтверджуєте особисті та фінансові дані, подаєте заявку і отримуєте гроші прямо на карту. Вам знадобиться всього 20 хвилин.Видача кредиту без застави та поручителів. На пошуки йде неймовірно багато часу, але гроші потрібні вже зараз. Ми довіряємо клієнтам, тому не вимагаємо наявності поручителів.Легко погасити заборгованість. Ви можете повернути кошти онлайн, через платіжні системи або відділення будьякого банку України.Зручний сайт. На ресурсі тільки необхідна інформація, яка допоможе уникнути проблем при оформленні кредиту.Служба підтримки. Якщо виникли питання, ви можете задати їх фахівців служби підтримки.

Процес оформлення кредиту і погашення заборгованості
За рахунок спрощеної процедури отримання позики онлайн нам вдалося скоротити час обробки запиту до 11 хвилин. Кількість схвалених заявок становить 96%.
Для онлайн оформлення кредиту вам потрібно пройти всього 3 етапи:
Подача заявки. На кредитному калькуляторі виберіть суму та період позики. У створеному особистому кабінеті заповніть невеличку анкету, вкажіть номер картки українського банку, ідентифікаційний код і паспортні дані.Пройдіть верифікацію. Проходження процесу перевірки зазначених реквізитів допоможе переконатися, що сума кредиту потрапить саме на вашу карту. Ми заблокуємо на ній до 1 гривні, після перевірки вона буде автоматично розблокована.Зарахування коштів. Після завершення процесу верифікації та прийняття рішення по видачі кредиту ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти і номер мобільного телефону. При схваленні заявки на видачу кредиту залишиться підписати договір і отримати гроші на карту.

Якщо ви хочете погасити заборгованість, скористайтеся одним з наступних способів:
Онлайн. У особистому кабінеті є можливість миттєво повернути кредит. Сума автоматично списується з верифицированной карти, при цьому не потрібно платити додаткову комісію.Через платіжні термінали. Для погашення кредиту скористайтесь терміналом iBox, EasyPay або City24.У відділення банку. Візьміть зазначені в договорі реквізити і відвідайте один з банків України. У призначенні платежу не забудьте вказати номер договору та прізвище.
Більшість банківських і мікрофінансових організацій застосовують штрафні санкції з першого ж дня прострочення кредиту. Якщо у вас серйозна причина прострочення виплат по кредиту, при цьому ви найближчим часом зможете погасити заборгованість, скористайтесь пролонгацієюпродовженням терміну кредиту.
Вам потрібно сплатити проценти, які були нараховані за активного кредитом за період використання. Сума залежить від початкового позики і періоду його використання. На початковий термін договору є до 12 пролонгацій. Вони оформляються максимум на 30 днів.