Кулер aerocool raven 4 argb оснащений тепловими трубками heat core touch

40

Компанія aerocool представила кулер raven 4 argb для процесорів amd і intel: новинка отримала традиційну баштову компоновку і ефектну багатобарвне підсвічування.

Джерело зображень: aerocool

Конструкція включає алюмінієвий радіатор, через який проходять чотири u-образні теплові трубки діаметром 6 мм.вони виконані за технологією heat core touch, тобто, мають безпосередній контакт з процесорною кришкою. Це забезпечує підвищення ефективності відведення тепла.

Радіатор обдувається 120-мм вентилятором з керуванням методом широтно-імпульсної модуляції (шім). Швидкість обертання регулюється в діапазоні від 900 до 1800 оборотів в хвилину. Максимальний повітряний потік становить близько 100 кубометрів на годину при рівні шуму не більше 27 дба. Статичний тиск досягає 1,6 мм водяного стовпа. Заявлений термін служби-60 тис.годин.

Вентилятор має підсвічування з палітрою з 16,8 млн відтінків. Налаштовувати ефекти, перемикати режими роботи і синхронізувати підсвічування з іншими компонентами можна через материнську плату з технологією asus aura sync, msi mystic light sync або gigabyte rgb fusion.

Кулер raven 4 argb здатний справлятися з охолодженням процесорів, чий показник tdp досягає 130 вт. Забезпечується сумісність з чіпами amd am4 / am3+ / am3 / am2 + /am2/fm2/fm1 і intel lga 1200/115x / 775. Ціна не називається.