Китай завдав чергового удару по біткоіни – заборона на транзакції для громадян обвалив ціну криптовалюта

35

Останнім часом на ринку криптовалюта твориться справжня істерія. Спочатку цифрове золото обрушилося нижче 40 000 доларів, що стало неприємним сюрпризом як для звичайних власників, так і для великих трейдерів. Оскільки причин такого явища ми так і не дізналися, то доводиться вірити тим, хто малює хитромудрі графіки з нікому не зрозумілими цифрами. Через кілька днів невелика перепочинок дозволила біткоіни повернутися, але аналітики не заспокоїлися, заявляючи про нестабільність цифрового золота. Хтось віщав, що міхур скоро лопне, а інші пропонували купувати ефір. Обстановка загострювалася, а істерія передавалася немов вірус. У підсумку ми стали свідками кількох незрозумілих фактів, коли лежали 9 років в неактивному стані гаманці з біткоіни ожили, а їх власники раптом вивели всі монети. Експерти вважають, що перед нами втеча перших кріптоінвесторов, але оскільки підтвердити або спростувати подібні заяви неможливо, доводиться констатувати, що істина десь поруч.

У той самий момент, коли біткоіни знову почав вставати з колін, а аналітики знову заговорили про швидке подолання планки в 65 000 доларів, в справу вступив народний банк китаю. Створюється таке відчуття, що ці хлопці чекали, коли цифрове золото встане, щоб дати йому потужний удар під дих. Як повідомляється, з сьогоднішнього дня абсолютно всі перекази всередині країни за участю криптовалют прирівнюються до фінансових злочинів. Що це означає? справа в тому, що в піднебесній залишалося багато майнер, які спокійно добували ефір або інші альткоіни у себе на кухні (на балконі, на дачі, в підвалі – потрібне підкреслити). Всі вони не підпадали під закон про майнер, тому залишалися в тіні.

Також у деяких провінціях мешкають великі фермери, які переховуються від правосуддя. Після зміни законодавства вже не важливо скільки у вас відеокарт і який їх хешрейт. З 24 числа також заборонені абсолютно всі спроби використовувати біржі для зберігання, покупки і продажу криптовалюта. При цьому всім подібним структурам вказали на двері, попередивши про наслідки в разі відмови від виконання нових правил. Не сидить на місці і державний комітет у справах розвитку і реформ. Представники відомства відзначили, що майнінг споживає нерозумну кількість енергії, його внесок в економіку китаю нікчемний, а шкода для жителів країни перевищує будь-яку потенційну вигоду. Окремо наголошується, що біткоіни і йому подібні вже стали причиною втрати грошей у сотень тисяч людей, а ризики володіння криптовалюта занадто високі і невиправдані.

Як бачите, справа запахла смаженим. Чи вдасться біткоіни встати після такого удару? безсумнівно, адже є західні інвестори, готові нести в цифрові гроші і заробітну плату і накопичення на пенсію. На момент написання даного матеріалу вартість біткоіни стрімко знижується і вже наблизилася до позначки в 41 000 доларів. Що буде далі ми побачимо вже ввечері.