Китайська влада посилить заходи по боротьбі з ігроманією серед підлітків

16

Китайські державні змі заявили про необхідність позбутися лазівок, які дозволяють неповнолітнім користувачам ігрових платформ обходити введене недавно обмеження, відповідно до якого підлітки можуть проводити в іграх тільки три години на тиждень. Посилення обмежень є черговим кроком на шляху боротьби китайської влади з ігровою залежністю серед підлітків.

Зображення: florence lo / reuters

Нагадаємо, в серпні цього року влада піднебесної ввела нові правила, які обмежують трьома годинами на тиждень проведений в онлайн-іграх час користувачами, які не досягли 18-річного віку. Обмеження викликало невдоволення молодих геймерів, але виявилося, що його можна обійти, купуючи або орендуючи ігрові акаунти. Очевидно, що тепер цього зробити буде не можна.

” на деяких торгових онлайн-платформах є пропозиції щодо продажу та оренди ігрових акаунтів. Користувачі можуть обійти нагляд, орендуючи і купуючи акаунти, що дозволить грати в онлайн-ігри без обмежень. Це означає, що у підлітків ще є лазівки для входу в онлайн-ігри, що заслуговує на увагу», — наводить джерело цитату з people’s daily, офіційного друкованого видання центрального комітету комуністичної партії китаю. У повідомленні наголошується, що ігрові платформи повинні «активно виконувати соціальні обов’язки, нести відповідальність за здорове зростання наступного покоління і сприяти розвитку індустрії».

Варто відзначити, що китайська влада проявляють серйозну стурбованість залежністю підлітків від відеоігор та інтернету останні кілька років. Жителі країни з діагнозом “ігровий розлад” проходять в спеціальних клініках курс реабілітації, який поєднує в собі особливу терапію з військовою підготовкою.