Lumote: the mastermote chronicles вийде на початку 2022 року, новий трейлер

15

Видавець wired productions і студія luminawesome games анонсували вихід гри lumote: the mastermote chronicles на початку 2022 року наplaystation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam).

Стрибайте, котіться і плануйте над великими глибинами-підводним світом, населеним мотами. Ці біолюмінесцентні істоти всю своюжиття проводять в глибині біоверса, пульсуючи в ритм електронноймузики звукового ландшафту. Люмот – це мот, який відрізняється від інших: він допитливий і володіє особливою силою. Коли великіеглубіни забарвилися в червоний колір через зсув, люмот відправився в неймовірну подорож, щоб знову повернути світу синій колір. Для цього йому потрібно навчитися контролювати мешканців великих глибин вирішувати головоломки,щоб врешті-решт перемогти найбільшого… Мастермота!

  • стрибайте, котіться і плануйте, щоб подорожувати по світу гри. Люмот вкрай цікавий, допитливий і чарівний!можливо, ви почнете грати, тому що любите головоломки, але в грі ви саме через нього: він жахливо милий і без слова гравець!
  • люмот живе в цілісному просторі з великою кількістю головоломок в різних вежах. Кожна баштасімволізірует вашу владу над конкретним мотом і розблокує новийнабір головоломок у міру спуску в великі глибини. Після захопивсех мотів в першому світі гравцям належить випробування: захопітьмастермота в іншому світі!
  • дія відбувається в 3d-світі, повному головоломок іпріключеній. Продуманий і логічний дизайн рівнів полегшує путьигроку, керуючому люмотом; в той же час складність задачвозрастает з кожним новим зустрінутим мотом. На всьому протязі гри ви будете бачити весь світ і всі головоломки.
  • приголомшливий електронний саундтрек супроводжуватиме вас на всьому протязі цієї дивовижної подорожі: великіеглибини спілкуються за допомогою музики, інформуючи вас про ключовихмоментах і про емоційний стан люмота.
  • гра створена на оригінальному движку rengine, і всеголоволомки в ній пов’язані: ви легко будете переходити від однієї кдругой в міру просування по грі. Ніякого очікування завантажень! помере подорожі по великих глибинах ви зможете дивитися вниз, щоб зрозуміти, скільки ще залишилося пройти,а також дивитися вгору, щоб оцінити прогрес в цьому епічному подорожі!