Marvel порівняли «людину-павука: немає шляху додому “з фіналом” володаря кілець»

19

Трилогія «володар кілець» пітера джексона, можливо, є однією з найулюбленіших серій в історії, кожна частина якої має великий успіх – а остання частина «повернення короля» так і зовсім отримала 11 «оскарів».

Згадуючи екранізацію джексона, президент marvel studios кевін файгі і голова sony pictures motion picture group том ротман вважають, що “людина-павук: немає шляху додому» копіює фінал «володаря кілець” в плані відчуттів. Кінокомікс не тільки дає глядачам міцну самостійну історію, але і служить кульмінацією історії героя на великому екрані.

Файгі сказав в інтерв’ю the hollywood reporter наступне:

В тому сенсі, що “повернення короля” було свого роду святкуванням і кульмінацією всієї тієї дивовижної роботи, яка була виконана над цією трилогією. Це як завершення нашої трилогії, розпочатої з “повернення додому” , так і інших втілень людини-павука.

Як і третій “володар кілець” , це завершення епічного серіалу і якісне комерційне кіно. “чорна пантера” була якісним комерційним проектом. Важливо, щоб академія не втрачала зв’язку з якісним комерційним кінематографом.

Трилогія джексона ознаменувала собою одну з найбільших авантюр в історії кіно, оскільки всі три фільми були зняті одночасно. При цьому студія new line cinema хотіла подивитися, як покаже себе перший фільм, перш ніж продовжити серію. Цей амбітний підхід в кінцевому підсумку окупився, дозволивши випускати по одній частині на рік.