Материнські плати asrock z690 taichi, extreme, steel legend і phantom gaming здалися на зображеннях

44

У розпорядженні порталу videocardz виявилися зображення готуються до випуску материнських плат asrock серій taichi, extreme, steel legend і phantom gaming. Всі новинки побудовані на чіпсеті intel z690 і призначені для використання з прийдешніми процесорами intel core 12-го покоління.

Портал зазначає, що джерело, що надало зображення материнських, на жаль, не поділилося їх технічними характеристиками. Тому на даний момент невідомо, яка з засвітилися моделей зажадає використання нового стандарту пам’яті ddr5 і запропонує підтримку нового інтерфейсу pcie 5.0.

Asrock z690 extreme

Моделі z690 taichi, z690 extreme і z690 steel legend представлятимуть старший сегмент материнських плат виробника. Однак в розробці у asrock також знаходиться новий представник серія материнських плат aqua, характерною рисою якої є наявність встановленого водоблоку системи рідинного охолодження для процесора.

Asrock z690 steel legend

Після того, як виробник відмовився від серії плат fatal1ty, її місце зайняла серія phantom gaming, проте вона відноситься до більш низького сегменту пропозицій.

Asrock z690 phantom gaming riptide

Asrock z690 phantom gaming 4

Asrock z690m phantom gaming 4

Asrock z690 pro rs

Videocardz припускає, що оскільки до цього моменту ніяких витоків, пов’язаних з материнськими платами на базі чіпсетів середнього сегмента h670, b660 і h610 не було, компанія intel, ймовірно, могла приберегти їх анонс реліз на більш пізні терміни. Іншими словами, в кінці поточного місяця можна очікувати анонс тільки старших моделей процесорів intel core 12-го покоління з розблокованим множником (k-серія) і материнських плат з флагманським чіпсетом z690.

Реліз процесорів intel alder lake, як і материнських плат на чіпсеті z690 очікується 4 листопада.