Micron: дефіцит модулів пам’яті ddr5 збережеться до другої половини 2022 року

27

Попит на модулі оперативної пам’яті ddr5 значно перевищує поточні можливості постачальників. При цьому дефіцит викликаний не нестачею самих чіпів пам’яті ddr5. Складнощі виникли з компонентами, які використовуються для виробництва цих модулів. Цю інформацію підтвердила компанія micron.

Джерело зображення: g,skill

В рамках чергового квартального звіту виконавчий директор micron санджай мехротра (sanjay mehrotra) зазначив, що нестача модулів пам’яті ddr5 збережеться протягом декількох найближчих місяців. Очікується, що ситуація з доступністю нового стандарту озп стане краще в майбутньому році, але в цілому дефіцит буде спостерігатися як мінімум до середини 2022-го.

” у сегменті пк попит на ddr5-продукти істотно перевищує поточний рівень поставок. Вузькою ланкою у виробничому ланцюжку виявилася деякі компоненти, не пов’язані з самі чіпами пам’яті. Ми припускаємо, що ці проблеми будуть вирішені і виробництво модулів пам’яті ddr5 досягне значного рівня до другої половини календарного 2022 року», — прокоментував глава micron.

Дефіцитними виявилися компоненти інтегральних схем для управління живленням (pmic), які в разі модулів пам’яті ddr5 встановлюються безпосередньо на друковану плату модуля. Брак різних типів контролерів напруги pmic спостерігається з 2020 року.