Microsoft розповіла, як встановити windows 11 на деякі непідтримувані комп’ютери

47

Цього тижня microsoft приступила до поширення windows 11. Як відомо, для установки нової програмної платформи потрібно, щоб використовується пристрій відповідало ряду вимог. Якщо ваш комп’ютер їм не відповідає, то не поспішайте засмучуватися, оскільки розробники з microsoft самі розповіли про спосіб, який дозволить встановити операційну систему на несумісні пристрої.

Зображення: 3dnews

Однією з частих причин несумісності є вимога до наявності модуля trusted platform module 2.0. Модуль tpm може бути відключений в bios, але на досить старих комп’ютерах його просто немає. У плані підтримуваних процесорів intel і amd також є чіткі обмеження, які могли б стати перешкодою для установки windows 11. На щастя схоже, що microsoft не має наміру прикладати надмірних зусиль для того, щоб заборонити користувачам офіційно непідтримуваних комп’ютерів взаємодіяти з новою ос.

Зображення: microsoft

Справа в тому, що на цьому тижні на сайті підтримки microsoft з’явилася стаття, присвячена способам установки windows 11. У ній розробники описали різні варіанти установки нової ос, а також розкрили спосіб завантаження платформи на непідтримувані комп’ютери. Виявилося, що для цього достатньо змінити всього один параметр реєстру, як описано в інструкції на скріншоті вище і показано нижче.

Зображення: hot hardware

Після внесення відповідного коригування перевірка наявності працюючого модуля tpm 2.0 і підтримуваного процесора при установці windows 11 виконуватися не буде. Однак для установки ос цим способом потрібна наявність модуля tpm 1.2. Microsoft також нагадує, що встановлювати windows 11 на невідповідний мінімальним системним вимогам пристрій не рекомендується і користувач, роблячи це визнає і розуміє ймовірні ризики.